Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Birevim Elazığspor, Ankara’da
  • Ana Sayfa » Spor
  • 8 Kasım 2019 - 22:41:40

Pazar günü deplasmanda Ankara Demirspor’la karşılaşacak olan Birevim Elazığspor, zorlu maçın Elazığ ayağını tamamlayarak Başkent’e uçtu. Birevim Elazığspor’da Ankara Demirspor maçı hazırlıklarının Elâzığ ayağı tamamlandı. Zorlu deplasmandan puan ya da puanlarla dönmenin hesaplarını yapan Birevim Elazığspor’da, ilimizdeki son çalışma saat 10.30’da Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Teknik Direktör Levent Eriş ile yardımcıları nezaretinde yapılan antrenman taktiksel ağırlıklı […]

Pazar günü deplasmanda Ankara Demirspor’la karşılaşacak olan Birevim Elazığspor, zorlu maçın Elazığ ayağını tamamlayarak Başkent’e uçtu.

Birevim Elazığspor’da Ankara Demirspor maçı hazırlıklarının Elâzığ ayağı tamamlandı. Zorlu deplasmandan puan ya da puanlarla dönmenin hesaplarını yapan Birevim Elazığspor’da, ilimizdeki son çalışma saat 10.30’da Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Teknik Direktör Levent Eriş ile yardımcıları nezaretinde yapılan antrenman taktiksel ağırlıklı geçti. İlimizdeki son çalışmaya sakatlıkları bulunan Tufan Kelleci, Salih Polatdemir ve Kadir Taşoğlu katılmazken, Eren Çinkılınç, Ömer Yıldız, İzzet Topatar, Ahmet Burak Solakel ve Onur Alsu ise takımdan ayrı olarak çalıştılar. Yapılan antrenmanla birlikte hazırlıklarının ilimizdeki etabını tamamlayan Bordo-Beyazlı ekibimiz, saat 17.55’te tarifeli uçakla Başkent Ankara’ya gitti.

Teknik Direktör Levent Eriş tarafından belirlenen 18 kişilik Ankara Demirspor Maçı kafilesinde şu futbolcular yer alıyor;

Ahmet Doğan, Ali Karataş, Murathan Özen, Yiğitcan Erdoğan, Muhammed Düzgüner, Onur Alsu, Hebat Alan, Hasan Ekici, Ömer Faruk Aydemir, Murat Ceylan, Enbiya Yıldırım, Cihan Canpolat, Cengizhan Akgün, İzzet Topatar, Serdar Özbayraktar, Sefa Öncü, Eray Yıldız ve Selim Enes Özeren.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri