Başkan Arslan: “Sorun ve beklentilerimiz devletin zirvesine taşındı”

Başkan Arslan: “Sorun ve beklentilerimiz devletin zirvesine taşındı”

Elazığ’da Hırsız Bu Kez Muhtarlığı Soydu!

Elazığ’da Hırsız Bu Kez Muhtarlığı Soydu!

Ağın Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor

Ağın Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’ndan Anlamlı Ziyaretler

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’ndan Anlamlı Ziyaretler

Vali Erkaya Yırık’tan Anlamlı Ziyaret

Vali Erkaya Yırık’tan Anlamlı Ziyaret

Çocuklara Umut Oldular
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 12 Kasım 2019 - 08:50:59

Karakoçan Belediyesi ve Umudum Ol Derneği, hayırseverlerin destekleriyle, ihtiyaç sahibi 150 çocuğa umut oldular, yüzlerini güldürdüler. UYSAL: YETİM ÜŞÜRSE SEN ISINAMAZSIN Umudum Ol Derneği Genel Başkanı Öznur Yücetaş Uysal, “Bugüne kadar Yalova, Van, Samsun, Amasya, Erzurum, Kilis, Muş, Malatya ve Kayseri’de binlerce yavrumuza imkan sağladık. Şimdi de Bingöl ve Elazığ’dayız. Karakoçan Belediye Başkanımız Ayhan Akbaba […]

Karakoçan Belediyesi ve Umudum Ol Derneği, hayırseverlerin destekleriyle, ihtiyaç sahibi 150 çocuğa umut oldular, yüzlerini güldürdüler.

UYSAL: YETİM ÜŞÜRSE SEN ISINAMAZSIN

Umudum Ol Derneği Genel Başkanı Öznur Yücetaş Uysal, “Bugüne kadar Yalova, Van, Samsun, Amasya, Erzurum, Kilis, Muş, Malatya ve Kayseri’de binlerce yavrumuza imkan sağladık. Şimdi de Bingöl ve Elazığ’dayız. Karakoçan Belediye Başkanımız Ayhan Akbaba olmak üzere tüm ekibine ve bize verdiği destekliklerine, misafirperverlikleri içinde çok teşekkür ederim. Çocuklarımızın gözlerindeki hüznü aldık. Onların sıcacık bir kış geçirmesine de vesile olduk. Onlara anne, baba, abla, kardeş olmaya çalıştık. Sizler bize şehirlerinizi ve yüreğinizi açtınız. Her gittiğimiz ilde başka bir güzellik yaşadık. Bizler Bingöl ve Elâzığ’ı çok sevdik. Artık yüreğimiz bu şehirde kalacak. Almanya’da ki bütün sponsorlarıma, Umudum Ol’un tüm ekibine ve sizlere tekrardan teşekkür ediyorum. Ve diyorum ki Yetim üşürse sen ısınamazsın” dedi.

AKBABA: 150 ÇOCUĞUMUZA BOT VE KABAN YARDIMI İLE ARAMIZDALAR

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba da, “Yaklaşık 2 ay evvel böyle bir çalışmanın olduğunu bize, aynı zamanda yönetim kurulu üyesi, Karakoçanlı olan Adnan Karakoç kardeşimizin bizi araması ile böyle bir çalışma içine girerek dernek başkanımızla irtibata geçtik. Karakoçan’da böyle bir şey yapar mısınız dedik. Sağ olsunlar bize ses oldular. Bugün aramızdalar. Yine umutla gelen şefkat ve o üşürse sen ısınamazsın sloganı ile böyle bir çalışma başlattılar. Yaklaşık 150 çocuğumuza bot ve kaban yardımı ile aramızdalar. Sabah bir başka program vardı. Yaklaşık 2 bine yakın fidan ekildi ilçemizde. O bizi farklı sevindirdi” diye kaydetti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri