ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdiler
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 12 Kasım 2019 - 08:46:28

Şehit Fethi Murat İlkokulu ile Arif Nihat Asya Ortaokulu’nun yöneticileri, öğretmenleri ve velileri kan bağışı yaparak, kampanyaya destek verdi. ÇAKIR: FARKINDALIK ÇALIŞMASI YAPTIK Şehit Fethi Murat İlkokulu Okul Müdürü Tuncay Çakır, “Bugün burada kan bağışının toplum için ne kadar önemli olduğunu fark ettirmek amacı ile bir farkındalık çalışması yaptık. Bu çalışmanın yapılmasında özellikle okulumuzdaki arkadaşlarıma […]

Şehit Fethi Murat İlkokulu ile Arif Nihat Asya Ortaokulu’nun yöneticileri, öğretmenleri ve velileri kan bağışı yaparak, kampanyaya destek verdi.

ÇAKIR: FARKINDALIK ÇALIŞMASI YAPTIK

Şehit Fethi Murat İlkokulu Okul Müdürü Tuncay Çakır, “Bugün burada kan bağışının toplum için ne kadar önemli olduğunu fark ettirmek amacı ile bir farkındalık çalışması yaptık. Bu çalışmanın yapılmasında özellikle okulumuzdaki arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum” dedi.

KIZILKAYA: ÇOCUKLARIMIZA ÖRNEK TEŞKİL EDECEK

Türk Kızılay’ı Elazığ Şube Başkanı Rahman Kızılkaya ise, “Değerli bağışçılarımızın verdiği kan bağışları ile Türk Kızılayı Türkiye’de ki kan ihtiyacının %85’ini karşılamaktadır. Bugün bu anlamda okul yönetimimizin, okul öğretmenlerimizin, okul velilerimizin düzenlediği kampanyada, bu anlamlı kampanyada hem verdiği kanların hayati önem arz etmesi münasebeti ile kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu örnek davranışları gelecekte çocuklarımıza örnek teşkil edecek. Onlarında her biri yarın gönüllü bir kan bağışçısı olarak birey olarak yetişecekler” diye kaydetti.

BAHŞİ: ÇOK ANLAMLI BİR KAMPANYA

Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi’de, “Bugün ilimizin güzide okullarından, şehidimizin adını verdiğimiz Şehit Fethi Murat İlkokulu ile Arif Nihat Asya Ortaokulumuzun birlikte düzenlediği kan bağışı kampanyasını müşade ettik. Ben bütün şehirlerimiz olmak üzere şehidimiz Fethi Murat’a rahmetler diliyorum. Çok değerli kızı, torunu ve damadı yanımızda. Bugün bu mahalledeki bütün velilerimiz, hayırseverler kan bağışında bulunmak için Kızılay’ımızın özellikle bu hafta kapsamında kan bağışında bulundular. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Çok anlamlı bir kampanya. Okul yöneticilerimizi, buradaki öğrencilerimizi kutluyorum. Bu tür kampanyalar çok önemli. İnşallah kan ihtiyacı olanlara yetişecek” ifadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri