Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

ASKF Meclis Üyelerine Plaket Ve Forma Hediye Etti
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Kasım 2019 - 09:29:19

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Özel İdaresinin amatör spor kulüplerine destekleri dolayısıyla İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet’e plaket takdim ederek Meclis üyelerine de isimlerinin yazılı olduğu Milli Takım forması hediye etti. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi çalışmalarına katılarak meclis üyelerinin ve İl Özel İdaresinin amatör […]

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Özel İdaresinin amatör spor kulüplerine destekleri dolayısıyla İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet’e plaket takdim ederek Meclis üyelerine de isimlerinin yazılı olduğu Milli Takım forması hediye etti.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi çalışmalarına katılarak meclis üyelerinin ve İl Özel İdaresinin amatör spor kulüplerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek meclis üyelerini temsilen Başkan İbrahim Şerbet’e plaket sundular.

Ayrıca Başkan ve meclis üyelerine isimlerinin yazılı olduğu Milli Takım forması hediye ettiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür amatör spor kulüplerinin büyük fedakârlıklarla çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, İl Özel İdaresinin İl Genel Meclisinde aldığı kararla yapılan malzeme yardımının kulüplere çok önemli katkı sağladığını söyledi.

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet de amatör spor kulüplerine başarılar dileyerek, plaket ve Milli Takım forması için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet’e plaket ve Milli Takım forması hediye etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri