İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Video Konferans Yöntemi İle Katılacak

Kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Video Konferans Yöntemi İle Katılacak

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Dr. Ozan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Dr. Ozan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Vakaların Yüzde 80’e Yakın Düştüğü Elazığ’da Kısıtlama Sessizliği

Vakaların Yüzde 80’e Yakın Düştüğü Elazığ’da Kısıtlama Sessizliği

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Gençleri Sevindirecek Haber

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Gençleri Sevindirecek Haber

ETSO’DA Sigorta Sektörü İstişare Toplantısı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Kasım 2019 - 09:35:06

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan tarafından sigorta sektörü istişare toplantısı yapıldı Elazığ Merkez ve ilçelerden faaliyet gösteren yaklaşık 70 sigorta sektörü temsilcisinin katılımı ile Fayton Kafede y istişare toplantısı gerçekleştirildi. ARSLAN: SEKTÖRLERİN SORUNLARINI TESPİT EDİP ÇÖZÜM ÜRETMEK İSTİYORUZ Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Amacımız; sektörel sorunları birinci ağızdan tespit ederek, yerelde […]

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan tarafından sigorta sektörü istişare toplantısı yapıldı Elazığ Merkez ve ilçelerden faaliyet gösteren yaklaşık 70 sigorta sektörü temsilcisinin katılımı ile Fayton Kafede y istişare toplantısı gerçekleştirildi.

ARSLAN: SEKTÖRLERİN SORUNLARINI TESPİT EDİP ÇÖZÜM ÜRETMEK İSTİYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Amacımız; sektörel sorunları birinci ağızdan tespit ederek, yerelde ve bakanlık düzeyinde çözülmesi gereken konuları masaya yatırarak sektörlerin önünün açılmasıdır. Öncelikle sektör temsilcilerimizi dinleyerek tüm taleplerini kayıt altına alacağız” dedi. Sigorta sektörü temsilcileri ise, “Elazığ’da Sigorta Sektörü Bölgesel İstişare Toplantısı yapılması; Haksız rekabetin önlenmesi, Korsan sigortacılıkla mücadele edilmesi, TOBB nezdinde denetimlerin sıklaştırılması, Sigorta Sektörü İstişare toplantılarının belli periyotla yapılması, Toplantıların sekreteryasını Elazığ TSO’nun üstlenmesi, Toplantıda belirtilen sorunlara çözüm odaklı çalışmalar yapılması, Elazığ TSO’nun Sektör üzerindeki yetki sınırlarının tekrardan gözden geçirilmesi, Hukukçularla birlikte teknik çalışma yapıp, alan takvimi oluşturulması, Meslekte birlik ve beraberliğin esas alınması hususları üzerinde durdular”

ARSLAN: BU TALEPLERİN HEPSİ KISA SÜREDE ÇÖZÜLECEKTİR

Sektör temsilcilerinin sorun ve beklentilerini ifade etmelerinin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Arslan, “Bu sorunların çözümü noktasında ve sizlerden gelen taleplere istinaden yerelde ve TOBB nezdinde gerekli girişimlerde bulunmak üzere somut bir rapor oluşturulması ve atılacak adımların belirlenmesi için Odamızda kısa süre içerisinde bir toplantı yaparak eylem planımızı oluşturalım. Birlik ve beraberlik içerisinde inanıyorum ki, bu taleplerin hepsi kısa sürede çözülecektir. Ben toplantıya iştirak eden tüm sektör temsilcilerimize teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri