Dernek Beyannameleriyle İlgili Açıklama Yapıldı

Dernek Beyannameleriyle İlgili Açıklama Yapıldı

Elazığ Valisi Yırık: “Cumhuriyet, millet iradesinin güvencesidir”

Elazığ Valisi Yırık: “Cumhuriyet, millet iradesinin güvencesidir”

Diyanet Harput Eğitim Merkezi’nin İnşası Sürüyor

Diyanet Harput Eğitim Merkezi’nin İnşası Sürüyor

Fırat Üniversitesi Tarım ve Gıda Meslek Yüksekokulu Kurulması İçin Başvuru Yapıldı

Fırat Üniversitesi Tarım ve Gıda Meslek Yüksekokulu Kurulması İçin Başvuru Yapıldı

Harput Kalesi Kazılarında 7 Yılda 110 Bin Adet Obje Çıktı

Harput Kalesi Kazılarında 7 Yılda 110 Bin Adet Obje Çıktı

ETSO’DA Sigorta Sektörü İstişare Toplantısı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Kasım 2019 - 09:35:06

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan tarafından sigorta sektörü istişare toplantısı yapıldı Elazığ Merkez ve ilçelerden faaliyet gösteren yaklaşık 70 sigorta sektörü temsilcisinin katılımı ile Fayton Kafede y istişare toplantısı gerçekleştirildi. ARSLAN: SEKTÖRLERİN SORUNLARINI TESPİT EDİP ÇÖZÜM ÜRETMEK İSTİYORUZ Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Amacımız; sektörel sorunları birinci ağızdan tespit ederek, yerelde […]

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan tarafından sigorta sektörü istişare toplantısı yapıldı Elazığ Merkez ve ilçelerden faaliyet gösteren yaklaşık 70 sigorta sektörü temsilcisinin katılımı ile Fayton Kafede y istişare toplantısı gerçekleştirildi.

ARSLAN: SEKTÖRLERİN SORUNLARINI TESPİT EDİP ÇÖZÜM ÜRETMEK İSTİYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Amacımız; sektörel sorunları birinci ağızdan tespit ederek, yerelde ve bakanlık düzeyinde çözülmesi gereken konuları masaya yatırarak sektörlerin önünün açılmasıdır. Öncelikle sektör temsilcilerimizi dinleyerek tüm taleplerini kayıt altına alacağız” dedi. Sigorta sektörü temsilcileri ise, “Elazığ’da Sigorta Sektörü Bölgesel İstişare Toplantısı yapılması; Haksız rekabetin önlenmesi, Korsan sigortacılıkla mücadele edilmesi, TOBB nezdinde denetimlerin sıklaştırılması, Sigorta Sektörü İstişare toplantılarının belli periyotla yapılması, Toplantıların sekreteryasını Elazığ TSO’nun üstlenmesi, Toplantıda belirtilen sorunlara çözüm odaklı çalışmalar yapılması, Elazığ TSO’nun Sektör üzerindeki yetki sınırlarının tekrardan gözden geçirilmesi, Hukukçularla birlikte teknik çalışma yapıp, alan takvimi oluşturulması, Meslekte birlik ve beraberliğin esas alınması hususları üzerinde durdular”

ARSLAN: BU TALEPLERİN HEPSİ KISA SÜREDE ÇÖZÜLECEKTİR

Sektör temsilcilerinin sorun ve beklentilerini ifade etmelerinin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Arslan, “Bu sorunların çözümü noktasında ve sizlerden gelen taleplere istinaden yerelde ve TOBB nezdinde gerekli girişimlerde bulunmak üzere somut bir rapor oluşturulması ve atılacak adımların belirlenmesi için Odamızda kısa süre içerisinde bir toplantı yaparak eylem planımızı oluşturalım. Birlik ve beraberlik içerisinde inanıyorum ki, bu taleplerin hepsi kısa sürede çözülecektir. Ben toplantıya iştirak eden tüm sektör temsilcilerimize teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri