ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Muhtarlarla İstişare Toplantısı Düzenlendi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Kasım 2019 - 09:46:53

Elazığ’da düzenlenen istişare toplantısında il protokolü ile muhtarlar bir araya geldi. Vali Kaldırım toplantıda, “Biz son yıllarda özellikle vatandaşı merkeze alan, onun refah düzeyini arttırmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı ile çalışıyoruz” dedi. Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda düzenlenen toplantıya Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, İl Emniyet […]

Elazığ’da düzenlenen istişare toplantısında il protokolü ile muhtarlar bir araya geldi. Vali Kaldırım toplantıda, “Biz son yıllarda özellikle vatandaşı merkeze alan, onun refah düzeyini arttırmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı ile çalışıyoruz” dedi.

Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda düzenlenen toplantıya Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, vali ve belediye başkan yardımcıları, kurum müdürleri ile 38 merkez mahalle muhtarı katıldı.

KALDIRIM: GÖRÜŞMELERİNİ YAPACAĞIZ

Bundan sonra belli aralıklarla bu toplantıları yapacaklarını belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım, “Sorunları dinleyeceğiz ve istişarelere yapacağız. İnşallah beldelerimiz ile de yapacağız. Değerlendirmeleri yapıp, sorunlarını nasıl azaltabiliriz, nasıl işbirliği yapabiliriz, kamu hizmetlerini işbirliği içinde nasıl yerine getirebiliriz, bunun görüşmelerini yapacağız” dedi.

KALDIRIM: ÖN PLANA ÇIKAN BİR ŞEHİRİZ

Uyum içinde çalışan bir şehir olduklarının altını çizen Vali Kaldırım, “Hem seçilmişler, hem atanmışlar hem de kamu hizmeti görenler olarak uyum içinde çalışan, bir huzur, güven ve kamu yatırımları itibariyle fevkalade hizmet almış, bölgesinde ön plana çıkan bir şehiriz. Bunda herkesin büyük gayreti ve emeği var. Bugün yapacağımız toplantıda sorunları çözüm odaklı dile getirirsek, nasıl çözebiliriz, nasıl üstesinden gelebiliriz, vatandaşı nasıl memnun edebiliriz gibi bir bakış açısı ile değerlendirmelerde bulunursak toplantı verimli olur diye düşünüyorum. Seçilmişler de atanmışlar da kamu hizmeti yapıyor. Bizim burada bulunma nedenimizin tamamen vatandaşın varlığıdır. Biz son yıllarda özellikle vatandaşı merkeze alan, onun refah düzeyini arttırmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı ile çalışıyoruz” diye konuştu.

ŞERİFOĞULLARI: SORUNLARINIZA SÜREKLİ ÇÖZÜM ARAYACAĞIZ

Sorunları yerinde tespit edebilmek için sürekli muhtarlarla iç içe olduklarını anımsatan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise, “Muhtarlık müessesi sosyal ve kültürel hayatımızın en önemli yapı taşlarından biridir. Vatandaşlarımız sizleri kendine yakın gördüğünden dolayı taleplerini, sorunlarını çok rahat iletebiliyorlar. Bir nevi devlet ile millet arasında köprü görevi görüyorsunuz. Seçim öncesi mahalleleri gezmiştik, seçimden sonra da her mahalleye gidebilmenin gayreti içerisindeyiz. Sizlere hizmet getirebilme amacıyla da sürekli çalışıyoruz. Bu şehri daha gelişmiş bir hale getirebilme adına hep birlikte çalışacağız. Belediye başkanı olarak 5 yıllık süre zarfından istişare kültüründen ödün vermeden, sizleri sürekli dinleyerek, sorunlarınıza sürekli çözüm arayacağız” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri