Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şerifoğulları: Yerlere Çöp Atılması Bizlere Sıkıntı Yaşatıyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Kasım 2019 - 08:50:18

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,  zamansız ve yanlış yere çöp atılmaması konusunda vatandaşları uyardı. ŞERİFOĞULLARI: YERLERE ÇÖP ATILMASI BİZLERE SIKINTI YAŞATIYOR Çevre temizlik çalışmalarını titizlikle sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunduğunu ve temiz bir şehir için çalıştıklarını kaydeden Elazığ Belediye […]

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,  zamansız ve yanlış yere çöp atılmaması konusunda vatandaşları uyardı.

ŞERİFOĞULLARI: YERLERE ÇÖP ATILMASI BİZLERE SIKINTI YAŞATIYOR

Çevre temizlik çalışmalarını titizlikle sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunduğunu ve temiz bir şehir için çalıştıklarını kaydeden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Çöp toplama, yolların temizlenmesi, cadde ve sokak temizliği gibi hizmetler yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, mahallelerimizin çöplerini, program doğrultusunda düzenli bir şekilde toplayıp, transfer istasyonları ve imha sahalarına naklediyor. Belediyemiz sınırları içerisinde çevre ve görüntü kirliliğine yol açan, vatandaşlarımızın yaptığı tamirat-tadilat işleri sonucu ortaya çıkan çöpler de yine program kapsamında toplanıyor ve belirlenen alanlara transfer ediliyor. Ekiplerimiz sürekli sahada ve şehrimizin temizliği için yoğun çaba harcıyor. Çöplerin zamanında toplanması konusunda sorun yaşamıyoruz ancak zamansız ve yanlış yerlere çöp atılması bizlere sıkıntı yaşatıyor. Biz vatandaşlarımızın çöplerini doğru zamanda doğru yere bırakmasını istiyoruz. Vatandaşlarımızın çöp atma alışkanlıklarını geliştirmek için zaman zaman uyarılarda bulunuyor, kampanyalar düzenliyor, yazılı ve görsel medyada bu konuda bilgilendirmeler yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan kendi mahalle, cadde ve sokaklarında belirlenen çöp atma saatleri dışında çöp bırakmamaları konusunda duyarlı davranmalarını özellikle rica ediyorum. Temiz bir Elazığ için herkes üzerine düşeni yapmalı” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri