Elazığ Valiliği Yeni Kısıtlamaları Açıkladı

Elazığ Valiliği Yeni Kısıtlamaları Açıkladı

Karşıyaka Konutlarının Kurası Çekildi

Karşıyaka Konutlarının Kurası Çekildi

Kayıp Koyun Sürüsü 10 Kilometre Uzakta Bulundu!

Kayıp Koyun Sürüsü 10 Kilometre Uzakta Bulundu!

Gönülden Eğitim, Türkiye Gündemine Girdi

Gönülden Eğitim, Türkiye Gündemine Girdi

Başkan Şerifoğulları, Yeni Yol Çalışmalarını İnceledi

Başkan Şerifoğulları, Yeni Yol Çalışmalarını İnceledi

Köy Muhtarından Başkan Gürgöze’ye Duygulandıran Mektup
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Aralık 2019 - 13:51:18

Arıcak ilçesi Karataş köyünde çıkan yangında 6 ev küle dönmüştü. Yangının ardından köye giden AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye köy muhtarı teşekkür mektubu yazdı. Geçtiğimiz günlerde Arıcak İlçesi Karataş Köyü’nde yangın çıkmış, o yangın nedeniyle 6 ev küle dönmüştü. Yangının hemen ardından AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ekibiyle birlikte köye gitmiş […]

Arıcak ilçesi Karataş köyünde çıkan yangında 6 ev küle dönmüştü. Yangının ardından köye giden AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye köy muhtarı teşekkür mektubu yazdı.

Geçtiğimiz günlerde Arıcak İlçesi Karataş Köyü’nde yangın çıkmış, o yangın nedeniyle 6 ev küle dönmüştü. Yangının hemen ardından AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ekibiyle birlikte köye gitmiş ve sorunları dinlemişti. Köy sakinlerinin büyük bir sevgisiyle karşılanan İl Başkanı Gürgöze, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletmişti.  

KÖY MUHTARI MEKTUP YAZDI

AK Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöze’nin köy ziyaretinin ardından Karataş Köyü Muhtarı Yavuz Can, İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye mektup yazdı. Ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı İl Başkanı Gürgöze’ye teşekkür eden muhtar Yavuz Can, “İl Başkanımız Sayın Ramazan Gürgöze, Köyümüzde 18.11.2019 tarihinde meydana gelen yangın sonucu 6 evimiz tahrip olmuş ve hane sakinleri de ciddi bir mağduriyet yaşamıştır. Bu elim olay sırasında ve sonrasında, mağduriyeti gidermek için maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyip köyümüze kadar teşrif ederek afetzedelerin ve köylünün acısına ortak olduğunuz için; şahsım ve tüm köy halkı adına size ve tüm arkadaşlarımıza şükranlarımı sunarım. Yavuz Can – Karakaç Köyü” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri