Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Elazığ’a Dünya Devi Tekstil Firması Geliyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Aralık 2019 - 08:41:09

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ’a Almanya’dan gelerek yatırım yapacak olan firmayla ilgili müjde verdi. Başkan Arslan; Elazığ’a tekstil alanında önemli bir yatırımın yapılacağını açıklayarak; holdingin çok büyük bir grup olduğunu söyledi. ARSLAN: İNŞALLAH O TEKSTİL YATIRIMIMIZI DA ELAZIĞ KAZANMIŞ OLACAK Müjdeli haberin ayrıntılarını paylaşan ETSO Başkanı Asilhan Arslan, “Almanya’da yaptığımız girişimin […]

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ’a Almanya’dan gelerek yatırım yapacak olan firmayla ilgili müjde verdi. Başkan Arslan; Elazığ’a tekstil alanında önemli bir yatırımın yapılacağını açıklayarak; holdingin çok büyük bir grup olduğunu söyledi.

ARSLAN: İNŞALLAH O TEKSTİL YATIRIMIMIZI DA ELAZIĞ KAZANMIŞ OLACAK

Müjdeli haberin ayrıntılarını paylaşan ETSO Başkanı Asilhan Arslan, “Almanya’da yaptığımız girişimin geri dönüşü olarak bir telefon aldık. İnşallah çok büyük bir tekstil firması da Elazığ’a yatırım yapma noktasında prensip kararı aldı icra kurulundan. Teknik çalışmalarını başlatacaklar. Çok büyük bir grup. Belki süreçleri biraz yavaş gidiyor ama inanıyorum ki olumlu yaklaşacaktır. Çünkü ben Almanya’da işadamımızı Elazığ’a gezmeye davet ettiğim zaman bana bir cümle kullandı. ‘Başkan Elazığ’a gezmeye gelmeyeceğim. İnşallah temel atma törenine geleceğim’ diye. İnşallah o tekstil yatırımımızı da Elazığ kazanmış olacak” dedi.

O TEKSTİL FİRMASI ŞAHİNLER HOLDİNG

Başkan Arslan’ın bahsettiği büyük gurubun Şahinler Holding olduğu öğrenildi. Türk – Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın 14. Genel Kurulu nedeniyle Almanya’ya giden Başkan Arslan, Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin’le bir araya geldi.

TEKSTİLDEN İNŞAATA, ENERJİDEN TURİZME…

1982 yılında Kemal Şahin tarafından Almanya’da kurulan holding, Türkiye’deki faaliyetlerine 1984 yılında başladı. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000’in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmekte.

DÜNYA GENELİNDE 50 MİLYON İNSANI GİYDİRİYOR

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahip. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumunda. Şahinler Holding’in Elazığ’a gelmesiyle birlikte yüzlerce insanın istihdam edilmesi planlanıyor. 

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri