ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Başkan Şerifoğulları Şehit Fethi Sekin Anma Mesajı Yayımladı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 4 Ocak 2020 - 13:29:17

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 5 Ocak 2017’de İzmir Adliyesine yönelik terör saldırısını kahramanlığıyla önleyen Şehit Fethi Sekin’in şehadetinin üçüncü yıldönümünde bir anma mesajı yayımladı. ŞERİFOĞULLARI: MERTEBELERİN EN ÜSTÜNÜ OLAN ŞEHADET MERTEBESİNE YÜRÜMÜŞTÜR Başkan Şerifoğulları yayımladığı mesajında, “İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısını dikkati ve cesareti ile önleyerek büyük bir facianın önüne geçen ve bu yolda […]

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 5 Ocak 2017’de İzmir Adliyesine yönelik terör saldırısını kahramanlığıyla önleyen Şehit Fethi Sekin’in şehadetinin üçüncü yıldönümünde bir anma mesajı yayımladı.

ŞERİFOĞULLARI: MERTEBELERİN EN ÜSTÜNÜ OLAN ŞEHADET MERTEBESİNE YÜRÜMÜŞTÜR

Başkan Şerifoğulları yayımladığı mesajında, “İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısını dikkati ve cesareti ile önleyerek büyük bir facianın önüne geçen ve bu yolda şehadete yürüyen polis memuru Fethi Sekin, kahramanlığıyla adını tüm Türkiye’nin kalbine yazdırmıştır. Vatan millet sevdasının simge isimlerinden biri olan hemşehrimiz Fethi Sekin, o gün bir başına beylik tabancasıyla hainlerin üzerine yürümüş, masum canlar uğruna kendi canını siper etmiş ve mertebelerin en üstünü olan şehadet mertebesine yürümüştür. Biliyoruz ki; Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. İşte bu düsturla yüzyıllardır bu aziz topraklar bizlere vatan olmuştur. Kanlarını, canlarını bu vatan toprakları için feda etmeyi şeref sayan aziz milletimiz, bu topraklar üzerinde hain emeller peşinde koşanlara, her zaman gereken cevabı vermiş, vermeye de devam edecektir. Terör ve terörü destekleyenler hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak, birlik ve beraberliğimizi zedeleyemeye dahi muktedir olamayacaklardır. Bu inançla İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısını yazdığı kahramanlık destanıyla engelleyen ve şehadeti ile tüm Türkiye’nin kalbine adını yazdıran Şehit Fethi Sekin’i şehadetinin üçüncü yılında bir kez daha rahmet, şükran ve saygıyla anarken, terör örgütlerine karşı canlarını ortaya koyarak mücadele eden tüm gazilerimize ve şehitlerimize de binlerce kez şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri