Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Elazığspor Kulübü Başkanı Öztürk, Yardım Polemikleriyle İlgili Açıklama Yaptı
  • Ana Sayfa » Spor
  • 6 Ocak 2020 - 11:42:48

Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım geçtiğimiz aylarda Elazığspor’a yardım yaptıklarına yönelik açıklama yapmış ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde yaşanan Elazığspor tartışmasını anlatmıştı. Yıldırım’ın yapmış olduğu bu açıklamanın ardından Elazığspor kulübü, muhasebe kayıtları üzerinde inceleme başlattı. Yapılan incelemelerin ardından açıklama yapan Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk, kulübün son 10 yıllık muhasebe kayıtlarını incelediklerini […]

Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım geçtiğimiz aylarda Elazığspor’a yardım yaptıklarına yönelik açıklama yapmış ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde yaşanan Elazığspor tartışmasını anlatmıştı.

Yıldırım’ın yapmış olduğu bu açıklamanın ardından Elazığspor kulübü, muhasebe kayıtları üzerinde inceleme başlattı. Yapılan incelemelerin ardından açıklama yapan Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk, kulübün son 10 yıllık muhasebe kayıtlarını incelediklerini ve Yıldırım Holding tarafından kulübümüze herhangi bir maddi yardım yapılmadığını söyledi.

BAŞKAN SELÇUK ÖZTÜRK AÇIKLAMA YAPTI

Kamuoyunda tartışmalara mahal olan konu ile ilgili açıklama yapma zorunluluğu duyduklarını ifade eden Başkan Öztürk, “Bilindiği üzere Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu açıklamasında Elazığspor’a destek olduklarını ve maddi yardımda bulunduklarını belirtmişlerdi. Tartışmalara mahal olan bu konu uzun bir süre kamuoyunu da meşgul etmişti. Kulübümüz muhasebe departmanının son 10 yıllık muhasebe kayıtlarını incelemesi sonucu ne direkt ne de Valilik üzerinden Yıldırım Holding tarafından kulübümüze herhangi bir maddi yardım yapılmadığını gördük. Kulübümüzünde zan altında kalmaması adına bu açıklamayı yapma gereksinimi duyduk. Yıldırım Holding Türkiye’de ve Dünyada tanınan önemli bir kuruluştur. Önemli bir kuruluş olması münasebetiyle büyüklüklerine göre yapacakları yardım sembolik olacaktır. Ancak kamuoyu nezdinde de inanıyoruz ki büyük sempati toplayacaktır. Ayrıca, yapılacak yardım karşılığında örneğin forma reklamı vb. sponsorluk anlaşmalarınında kulübümüz tarafından değerlendirileceğini kamuoyuyla paylaşmak isterim” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri