İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Video Konferans Yöntemi İle Katılacak

Kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Video Konferans Yöntemi İle Katılacak

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Dr. Ozan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Dr. Ozan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Vakaların Yüzde 80’e Yakın Düştüğü Elazığ’da Kısıtlama Sessizliği

Vakaların Yüzde 80’e Yakın Düştüğü Elazığ’da Kısıtlama Sessizliği

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Gençleri Sevindirecek Haber

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Gençleri Sevindirecek Haber

Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Başkan Şerifoğulları’ından Övgü İle Bahsetti
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 8 Ocak 2020 - 19:25:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elâzığ’a gelmişti. Başkan Kandemir’in son durağı Elâzığ Belediyesi oldu. Elâzığ Belediyesini ziyaret eden Başkan Erkan Kandemir burada Elâzığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’ndan övgü ile bahsederek, “Bizim genç kuşak arkadaşlar arasında, belediyecilik çalışmaları anlamında AK Parti belediyecilik anlayışını en iyi uygulayacak […]

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elâzığ’a gelmişti. Başkan Kandemir’in son durağı Elâzığ Belediyesi oldu. Elâzığ Belediyesini ziyaret eden Başkan Erkan Kandemir burada Elâzığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’ndan övgü ile bahsederek, “Bizim genç kuşak arkadaşlar arasında, belediyecilik çalışmaları anlamında AK Parti belediyecilik anlayışını en iyi uygulayacak illerden bir tanesi olacaksınız” dedi.

KANDEMİR: GENÇLİK ENERJİSİNİ KULLANARAK İYİ BİR PERFORMANS GÖSTERMİŞSİNİZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Bizim genç kuşak arkadaşlar arasında, belediyecilik çalışmaları anlamında AK Parti belediyecilik anlayışını en iyi uygulayacak illerden bir tanesi olacaksınız. Bugün tüm gün beraberdik. Öncelikle etkilendiğimi ifade etmek istiyorum. Konulara hakimsiniz ve meselenin siyasal rengini çok iyi kavradığınızı gösterdiniz konuşmalarınızda. Son derece etkileyici bir performans sergilediniz. Tebrik ediyorum bir defa. Bu söylediğiniz çalışmaların her biri ayrı ayrı. Belki bir dönem boyunca yapsanız iftiharla işte ben bunu yaptım deyip 5 sene içerisinde destansı çalışmalar deyip sunabileceğiniz çalışmalar. Fakat siz 9 ay gibi çok kısa zamanda, yol haritasına çok iyi çıkarmış, ne yapacağını iyi bilen ve bununla ilgili de takipçiliği kullanarak, o gençlik enerjisini kullanarak iyi bir performans göstermişsiniz” dedi.

KANDEMİR: ELAZIĞ’A HAK ETTİĞİ BELEDİYECİLİK HİZMETİNİ SUNMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ

Teşkilat başkanı Erkan Kandemir, “Elazığ’ın belediyecilik anlamında emin ellerde olduğunu gördük. Sizleri tebrik ediyorum. Elazığ’a hak ettiği belediyecilik hizmetini sunmaya devam edeceksiniz. Ekibinizle beraber, meclis üyelerinizle beraber Elâzığ’a hak ettiği belediyecilik anlayışını ve hizmetini yapmaya devam edeceksiniz” diye konuştu.

KANDEMİR: İNŞALLAH ÜZERİNE KOYARAK GİTMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Erkan Kandemir, “Elâzığ bizim belediyesini daha evvelde AK Parti olarak yönettiğimiz ilimizdi. O dönemde çok başarılı çalışmalar yapıldı. İnşallah üzerine koyarak gitmeye devam edeceğiz. Tabi burada teşkilatımıza da meclis üyesi arkadaşlarımıza da önemli vazifeler düşüyor. Bunları çok iyi anlatmak lazım. Tabi bunlar vizyon çalışmalar” ifadelerine yer verdi.

KANDEMİR: RESMİ GAZETE YAYINLANMIŞ OLMASINA RAĞMEN, SÜRATLE TALEBE YANIT VERDİLER

Başkan Kandemir, “Son AK Parti İl Başkanları toplantısında, başkan Sayın Cumhurbaşkanımıza taleplerini arz edince sağ olsun Genel Başkanımız da Resmi Gazete yayınlanmış olmasına rağmen, süratle talebe yanıt verdiler. Biz Elazığ’ı seviyoruz, Elazığlı hemşehrilerimizi seviyoruz. Onlar bizi her daim başlarının üzerinde tuttular, gönüllerinde ki muhabbeti hep hissettirdiler ne gerekiyorsa yapalım dedi” açıklamalarını kaydetti.

KANDEMİR: BU EKİP ALLAH’IN İZNİYLE GÜZEL BİR SİNERJİ VE ENERJİ ORTAYA ÇIKARMIŞ. BUGÜN ONU GÖRMÜŞ OLDUK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “MKYK üyemiz Metin Bey yakinen takip ediyor. Zülfü abi tecrübeli bir milletvekilimiz o yakinen takip ediyor. Tolga bey aynı şekilde yurtdışı vizyonu olan bu işleri bilen bir milletvekilimiz. Oda Elazığ için büyük bir şans. Öyle düşünüyorum. Aynı şekilde Sermin Hanım tecrübeli bir milletvekilimiz. Burada güzel bir ekibimiz var. İl başkanımız çok tecrübeli bir il başkanımız. Türkiye’de bizim il başkanlarımız arasında hem tecrübesiyle, duruşuyla taktir ettiğimiz il başkanlarımızdan. Bu ekip Allah’ın izniyle güzel bir sinerji ve enerji ortaya çıkarmış. Bugün onu görmüş olduk. Belediyecilik noktasında da çok yürekten tebrike diyorum. Bu kadar kısa zamanda, böyle güzel netice alınmış olmasını son derece önemli görüyorum. Rabbim inşallah başarılar ihsan etsin” ifadelerinde bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri