Gönülden Eğitim, Türkiye Gündemine Girdi

Gönülden Eğitim, Türkiye Gündemine Girdi

Başkan Şerifoğulları, Yeni Yol Çalışmalarını İnceledi

Başkan Şerifoğulları, Yeni Yol Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Valisi Yırık ve Tunceli Valisi Özkan Yaralı Askerlerimizi Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Yırık ve Tunceli Valisi Özkan Yaralı Askerlerimizi Ziyaret Etti

Kovancılar’da İçme Suyu İçin Boru Hattı Döşemeleri Devam Ediyor

Kovancılar’da İçme Suyu İçin Boru Hattı Döşemeleri Devam Ediyor

Kovancılar İlçe Merkezi’nde Yol Çalışmaları

Kovancılar İlçe Merkezi’nde Yol Çalışmaları

Elazığ Ülkü Ocakları Ülkü Spor Kulübünü Kurdu
  • Ana Sayfa » Spor
  • 10 Ocak 2020 - 14:30:14

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, “Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin talimatları üzerine ilimizin bünyesinde Elazığ Ülkü Spor Kulübünü kurmuş bulunmaktayız. Kulüp Başkanlığımıza Serhat Gülnaroğlu hocamız görevlendirilmiştir. amacımız zinde, güçlü, çalışkan ve geleceğe dair umutları olan vatanını, milletini seven gençleri yetiştirmektir. Elazığ Ülküspor kulübünün ilk hedefi bireysel spor dallarında faaliyet gösterip öncelikle ilimiz Elazığ ‘ […]

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, “Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin talimatları üzerine ilimizin bünyesinde Elazığ Ülkü Spor Kulübünü kurmuş bulunmaktayız. Kulüp Başkanlığımıza Serhat Gülnaroğlu hocamız görevlendirilmiştir. amacımız zinde, güçlü, çalışkan ve geleceğe dair umutları olan vatanını, milletini seven gençleri yetiştirmektir. Elazığ Ülküspor kulübünün ilk hedefi bireysel spor dallarında faaliyet gösterip öncelikle ilimiz Elazığ ‘ da daha sonra ülkemiz milli takımında mücadele ederek milli ve manevi duygulara sahip gençler yetiştirebilmektir. Kulübümüz bünyesinde ilk etapta bireysel sporlarda; atletizm, masa tenisi, yüzme, okçuluk, tekvando, kikboks ve boks branşlarında faaliyet göstereceğiz. Kulübümüz bünyesinde aktif olmak isteyenler ocağımıza gelerek bizlerle iletişim kurabilirler. 11 – 19 Ocakta Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye kickboks şampiyonasında Kickboks Milli Takım Antrenörümüz Serkan Ispartalıoğlu eşliğinde kulübümüzü temsil edecek sporcularımıza başarılar dilerim” diye kaydetti.

Elazığ Ülkü Spor Kulubü Başkanı Serhat Gülnaroğlu, “Sayın Elazığ Ülkü Ocakları Başkanım Mehmet Ali ÇİÇEK ve çok değerli hocamız Serkan Ispartalıoğlu’nun öncülüğünde Elazığ Ülküspor Kulübünü kurmuş bulunuyoruz. Dünyanın en büyük gençlik hareketi olan Ülkü Ocaklarının da artık spor faaliyetleri içerisinde bulunması kaçınılmaz bir durumdur. İlk olarak ocak ayı içerisinde sayın başkanımızın da belirttiği gibi iddialı bir şekilde Elazığ Ülküspor olarak ilimizi temsil edeceğiz. ilimizin yeni marka değeri Elazığ Ülküsporun tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri