Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Bahçeli: CHP’den Gelen Hiçbir Teklife Destek Olmayacağız
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 1 Şubat 2020 - 19:04:25

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’ın gündeminde olan Afet Bölgesi ile ilgili de konuştu. Bahçeli, “CHP; karamsar, karanlık ve ümitsizlik aşılayan bir dil kullanmaktadır” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Devlet Bahçeli, Elazığ’ın gündeminde olan Afet Bölgesi ile ilgili de konuştu. BAHÇELİ: CHP’NİN SAMİMİYETİ KALMAMIŞTIR Milliyetçi Hareket Partisi […]

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’ın gündeminde olan Afet Bölgesi ile ilgili de konuştu. Bahçeli, “CHP; karamsar, karanlık ve ümitsizlik aşılayan bir dil kullanmaktadır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Devlet Bahçeli, Elazığ’ın gündeminde olan Afet Bölgesi ile ilgili de konuştu.

BAHÇELİ: CHP’NİN SAMİMİYETİ KALMAMIŞTIR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “Elazığ Afet Bölgesi ilan edilmeli, biz böyle bir teklif verdik sizler hayır bu teklifi AK Parti olarak biz vereceğiz derseniz sizin teklifinizi destekleriz” açıklamasına ilişkin şu cevabı verdi:

“CHP, gizli gizli millete tuzak kurma hesabındadır. Esasen CHP, her şeye herkese karşı olmayı siyaset yapmak, muhalefet etmek zannetmektedir. Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremler sonrasındaki CHP’nin tavrı da bunlardan farklı değildir. Doğal afetlere karşı devletin ve siyasetin bütün kurumlarının birlikte mücadele etmesi icap ederken; Kemal Kılıçdaroğlu, bilerek ve isteyerek ayrı baş çekmekte, ayrımcı tutum takınmaktadır. CHP’nin samimiyeti kalmamıştır. CHP, TBMM’ye hangi konuda teklif getirirse getirsin MHP olarak destek vermemiz mümkün değildir. CHP; iktidarı değiştirmek ve yerini kendisi almak uğruna yalanı, desiseyi yol bellemiştir. Siyasette felaket tellallığına oynayan CHP; karamsar, karanlık ve ümitsizlik aşılayan bir dil kullanmaktadır. Karamsarlık ve felaket simsarlığı, yönetmesini bilmeyen politikacıların harcıdır. Karalama, küçümseme ve yok sayma siyasi galebe yöntemi olduğu bir ülkede demokratik rekabet ve yarışın yerini, husumet ve düşmanlık almakta gecikmeyecektir. CHP de bunu yapmakta, kendi politik çıkarları için husumet ve düşmanlığı körüklemekten, toplumsal barışı tehlikeye atmaktan çekinmemektedir.”

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri