Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Elazığ Beşik Gibi Sallanıyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 1 Şubat 2020 - 12:33:51

Kandilli Rasathanesine göre Elazığ’da saat 02.32’de 4.8 saat 03.03’de ise 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Gece insanları yatağından uyandıran deprem büyük korkuya neden oldu. Elazığ’da depremlerle sallanmaya devam ediyor.  Kandilli Rasathanesine göre Elazığ’da saat 02.32’de 4.8 saat 03.03’de ise 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İki depreminde merkez üssü Sivrice ilçesi olarak açıklandı. KANDİLLİYE GÖRE DERİNLİK […]

Kandilli Rasathanesine göre Elazığ’da saat 02.32’de 4.8 saat 03.03’de ise 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Gece insanları yatağından uyandıran deprem büyük korkuya neden oldu.

Elazığ’da depremlerle sallanmaya devam ediyor. 

Kandilli Rasathanesine göre Elazığ’da saat 02.32’de 4.8 saat 03.03’de ise 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İki depreminde merkez üssü Sivrice ilçesi olarak açıklandı.

KANDİLLİYE GÖRE DERİNLİK ÇOK YAKIN

4.8 büyüklüğündeki deprem yerin 5.9 kilmoetre altında meydana gelirken 4.3 büyüklüğündeki deprem ise yerin 1.9 kilometre derinliğinde oluştu

AFAD’IN VERİLERİ

AFAD’ın verilerine göre ise 02.32’deki depremin büyüklüğü 4.5 Saat 03.03’deki depremin büyüklüğü ise 4.2 olarak açıklandı.

AFAD AÇIKLAMA YAPTI

AFAD tarafından yapılan açıklamada; “Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 4,5 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz” denildi. 

Elazığ merkezli deprem çevre şehirlerden de hissedildi. 

VATANDAŞLAR KENDİNİ DIŞARIYA ATTI!

Meydana gelen iki depremin ardından Elazığlılar büyük panik yaşadı. Genç yaşlı herkes kendini evlerinden dışarıya attı. Apartmanları boşaltan vatandaşlar boş alanlara geçti. Depremin ardından şehir merkezindeki trafikte  kısa süreli bir yoğunluk yaşandı. 

Ayrıca Elazığ’da gece saat 04.00 itibariyle hava durumu eksi 3 derece

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri