Elazığ’a 2 Vali Yardımcısı Atandı

Elazığ’a 2 Vali Yardımcısı Atandı

Elazığ’da 7 İlçenin Kaymakamı Değişti

Elazığ’da 7 İlçenin Kaymakamı Değişti

Elazığ’daki Etkinliklerin Programı Açıklandı

Elazığ’daki Etkinliklerin Programı Açıklandı

Sivrice’de Etçil ‘Çağaboğan’ Çekirgesi Görüldü

Sivrice’de Etçil ‘Çağaboğan’ Çekirgesi Görüldü

Kaçak Avda Kullanılan Meterisler Yıkıldı

Kaçak Avda Kullanılan Meterisler Yıkıldı

Gazi Caddesi Yenilendi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 8 Mayıs 2020 - 15:23:59

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin ana arterleri arasında yer alan Gazi Caddesi’nde başlatılan asfalt yenileme çalışması tamamlandı. Şehir içi trafiği rahatlatmak ve konfor kazandırmak amacıyla şehrin dört bir yanında çalışmalarını yürüten Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin ana arterlerinden Gazi Caddesi’nde başlatılan asfalt yenileme çalışması tamamlandı. Korona virüs KOVİD-19 tedbirleri kapsamında trafiğe kapatılan Gazi […]

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin ana arterleri arasında yer alan Gazi Caddesi’nde başlatılan asfalt yenileme çalışması tamamlandı.

Şehir içi trafiği rahatlatmak ve konfor kazandırmak amacıyla şehrin dört bir yanında çalışmalarını yürüten Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin ana arterlerinden Gazi Caddesi’nde başlatılan asfalt yenileme çalışması tamamlandı.

Korona virüs KOVİD-19 tedbirleri kapsamında trafiğe kapatılan Gazi Caddesi’nde yürütülen çalışmalar kapsamında kaldırımlar bakım-onarımdan geçirilerek,  asfalt yenileme çalışması gerçekleştirildi.

Yol çizgi çalışmaları tamamlanan caddede trafik düzenleme işaretlemelerine yönelik çalışmalarda da sona gelindi.

ŞERİFOĞULLARI: BAKIM-ONARIM ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir içi trafiğe konfor kazandırma amacıyla çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürdüklerini ifade ederek, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz şehrin dört bir yanında yeni yollar ve yol genişletme çalışmalarını gayretle yürütüyorlar. Şehrimizin merkezi konumunda yer alan ve yaşanan Korona virüs KOVİD19 salgını tedbirleri kapsamında trafiğe kapalı bulunan Gazi Caddesi’nde başlattığımız asfalt yenileme ve kaldırım bakım-onarım çalışması tamamlandı. Elazığ’ımızın güzel ve kaliteli yaşanılabilir olmasına katkı sağlamaya yönelik çalışmalarımızı her alanda sürdürmeye devam ediyoruz. Yollarıyla, parklarıyla şehir estetiğine değer katan çalışmalarla Elazığ’ımıza her geçen gün bir önceki günden daha konforlu ve kaliteli yaşam standartı kazandırma yolunda kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri