Karantinayı İhlal Etti Hem Ceza Yedi Hem De Yurda Yerleştirildi!

Karantinayı İhlal Etti Hem Ceza Yedi Hem De Yurda Yerleştirildi!

Bakan Kurum Bir Kez daha Açıkladı! “Yıl Sonuna Kadar 8 Bin Konut Teslim Edilecek”

Bakan Kurum Bir Kez daha Açıkladı! “Yıl Sonuna Kadar 8 Bin Konut Teslim Edilecek”

İl Yöneticilerinden Bakan Soylu’ya Ziyaret

İl Yöneticilerinden Bakan Soylu’ya Ziyaret

İlköğretim Haftası Kutlamaları Başladı

İlköğretim Haftası Kutlamaları Başladı

Orman Bölge Müdürü Çetiner, Seza Çimento’yu Ziyaret Etti

Orman Bölge Müdürü Çetiner, Seza Çimento’yu Ziyaret Etti

Randevu Listeleri Dolan Berberler Dezenfekte Edildi, Açılmayı Bekliyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 11 Mayıs 2020 - 10:14:26

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da kuaför ve berberler Pazartesi günü itibariyle faaliyete geçiriyor. Faaliyete geçecek olan berberler, belediyeye bağlı ekipler tarafından dezenfekte edildi. Birçok berber ve kuaför ilke 2-3 günlük randevu listesini doldurdu. DEVECİ: HİJYEN KURALLARINA UYACAĞIZ Müşterilerine randevulu hizmet vereceklerini belirten berberlerden Güngör Deveci, “11 Mayıs tarihinde berber ve kuaförlerin açılacak olması nedeniyle […]

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da kuaför ve berberler Pazartesi günü itibariyle faaliyete geçiriyor. Faaliyete geçecek olan berberler, belediyeye bağlı ekipler tarafından dezenfekte edildi. Birçok berber ve kuaför ilke 2-3 günlük randevu listesini doldurdu.

DEVECİ: HİJYEN KURALLARINA UYACAĞIZ

Müşterilerine randevulu hizmet vereceklerini belirten berberlerden Güngör Deveci, “11 Mayıs tarihinde berber ve kuaförlerin açılacak olması nedeniyle bizlerde tedbirlerimizi alıyoruz. Müşterilerimize randevu şeklinde hizmet edeceğiz. Yoğunluk oluşmaması için telefonla arayan müşterimize uygun bir saat veriyoruz. Müşterilerimizde devletimizin aldığı kararlara uyarak anlayış gösteriyorlar. 11 Mayıs günü inşallah hizmet vereceğiz. Hijyen kurallarına uyacağız. Hem bizim hem de müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağız ” dedi.

DEVECİ: GEREKLİ BÜTÜN TEDBİRLERİ ALARAK HİZMET VERECEĞİZ

İş yerinde yoğunluk oluşmaması için müşterileri tek tek kabul edeceklerini belirten Deveci, “Bazı zamanlar randevu alamayan müşterilerde olacak. Onları da yoğunluk olmadığı zaman, gerekli bütün tedbirleri alarak hizmet vereceğiz. Ajandamız da randevu alan müşterilerimiz oldukça fazla. Özellikle devletimiz bütün tedbirleri aldı. Vatandaşlarımız da bu kurallara uydu. Sayın cumhurbaşkanımızın ve valimizin uyarılarını dikkate aldılar” diye konuştu.

YILMAZ: SAKAL TIRAŞI TALEBİNDE KİMSE BİZDEN BULUNMASIN

55 gürdür korona virüsünden dolayı iş yerlerinin kapalı olduğunu aktaran berber Serkan Yılmaz, “Bütün tedbirlerimizi aldık. Pazartesi günü başlayacağız. Bütün önleri aldık . Eldiven maske her şey tek kullanımlıktır. Havlu önlük olarak kullanacağız. Sakal tıraşı talebinde kimse bizden bulunmasın” ifadelerini kullandı.

DOĞAN: MALZEMELERİMİZ TEK KULLANIMLIKTIR

İşletmecilerden Cebrail Doğan’da , “Temizliklerimizi yapıyoruz. Belediye bize temizlik ekibi gönderdi ve dezenfekte ettik. Randevulu sistemle çalışıyoruz. İlk 2 gün doluyuz. Malzemelerimiz tek kullanımlıktır. Hijyen bir şekilde tıraşlarımızı yapacağız” diyerek durumu özetledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri