Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Fırat Nehri Üzerine Kurulan “Zipline” İlgi Odağı Oldu

Fırat Nehri Üzerine Kurulan “Zipline” İlgi Odağı Oldu

Milletvekili Erol, Deprem Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı!

Milletvekili Erol, Deprem Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı!

Harput Köy Yollarında Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları Sürüyor

Harput Köy Yollarında Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları Sürüyor

Elazığ’da Çiftçiler Şeker Pancarı Mesaisinde

Elazığ’da Çiftçiler Şeker Pancarı Mesaisinde

Başkan Şerifoğulları, Gazi ve Vali Fahribey Caddesi’nde İncelemelerde Bulundu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Mayıs 2020 - 23:59:01

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla yenilenen Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Başkan Şerifoğulları, Korona virüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında araç trafiğine kapatılan Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nin asfalt ve kaldırım çalışmalarının ardından yol çizgi çalışmalarının da tamamlanmasıyla hizmete hazır hale getirildiğini ifade ederek, “Tüm birimlerimizle şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişimine katkı sağlayan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elazığ’ımızın en yoğun […]

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla yenilenen Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları, Korona virüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında araç trafiğine kapatılan Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nin asfalt ve kaldırım çalışmalarının ardından yol çizgi çalışmalarının da tamamlanmasıyla hizmete hazır hale getirildiğini ifade ederek, “Tüm birimlerimizle şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişimine katkı sağlayan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elazığ’ımızın en yoğun kullanılan Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nin salgın tedbirleri kapsamında araç trafiğine kapalı olmasını fırsat olarak değerlendirerek, bu caddelerimizde yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Asfalt, kaldırım ve yol çizgi çalışmalarımızı tamamlayarak, her iki caddemize trafik açısından konfor kazandırmış olduk. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

YOL ÇİZGİLERİYLE GÜVENLİ ULAŞIM

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü şehir genelinde yenilen yollarda yaya ve trafik güvenliğini oluşturmak amacıyla yol güvenlik çizgi çalışmalarını sürdürüyor.

Asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla yenilenen şehrin ana arterleri Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nde de Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şerit çizgi çalışması, otopark düzenleme çizgisi, hissedilir zemin yaya geçidi çalışması, yaya geçidi ön uyarı ve bilgi zemin işaretleme çalışmaları, yatay ve düşey zemin işaretleme çalışmaları tamamlandı.

Trafik kuralları konusunda farkındalık oluşturan ve güvenli trafik akışına katkı sağlayan yol güvenlik çizgi çalışmalarının ardından Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi araç trafiğine hazır hale getirildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri