Elazığ Valiliği Yeni Kısıtlamaları Açıkladı

Elazığ Valiliği Yeni Kısıtlamaları Açıkladı

Karşıyaka Konutlarının Kurası Çekildi

Karşıyaka Konutlarının Kurası Çekildi

Kayıp Koyun Sürüsü 10 Kilometre Uzakta Bulundu!

Kayıp Koyun Sürüsü 10 Kilometre Uzakta Bulundu!

Gönülden Eğitim, Türkiye Gündemine Girdi

Gönülden Eğitim, Türkiye Gündemine Girdi

Başkan Şerifoğulları, Yeni Yol Çalışmalarını İnceledi

Başkan Şerifoğulları, Yeni Yol Çalışmalarını İnceledi

Vali Kaldırım Muhtarlara Önce Teşekkür Etti Sonra Uyarıda Bulundu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 26 Mayıs 2020 - 22:40:51

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Koronavirüs salgın sürecinde kendisine destek olan muhtarlara önce teşekkür etti sonra uyarıda bulundu. Koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması bu gece sona eriyor. Bu süreçte destekleri olan muhtarlara Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’dan önce teşekkür sonra uyarı geldi. KALDIRIM: […]

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Koronavirüs salgın sürecinde kendisine destek olan muhtarlara önce teşekkür etti sonra uyarıda bulundu.

Koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması bu gece sona eriyor.

Bu süreçte destekleri olan muhtarlara Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’dan önce teşekkür sonra uyarı geldi.

KALDIRIM: BU KONUDA BİRİNCİ DERECEDE YETKİLİ VE SORUMLU SİZLERSİNİZ

Vali Kaldırım yaptığı açıklamada, “Kıymetli Muhtarlarımız; Malum sokağa çıkma kısıtlaması bu gece itibariyle sona eriyor. Bayram dolayısıyla bizim ilimize de, özellikle köylerimize ve beldelerimize dışardan gelenler oldu. Bunlar için 14 gün evlerinden çıkmamaları için karantina kararımız var. Dışardan gelenlerin evlerinden çıkmamaları büyük önem arz ediyor. Bu konuda birinci derecede yetkili ve sorumlu sizlersiniz. Bu tedbiri hassasiyetle uygulamanızı, tedbirlere uymayanları uyarmanızı ve acilen kolluk birimlerimize bildirmenizi rica ediyorum. Bu tedbirlere uymayanlara ağır yaptırımlar uyguluyoruz. Bugüne kadar salgınla oldukça başarılı bir mücadele vererek en başarılı il olduk. Hepinize fedakarca çalışmalarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonra virüsü ilimize dışardan gelenler getirir, bu bilinçle oldukça hassas hareket edelim. Rabbim muvaffak kılsın, Allah yardımcımız olsun…” ifadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri