Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Fırat Nehri Üzerine Kurulan “Zipline” İlgi Odağı Oldu

Fırat Nehri Üzerine Kurulan “Zipline” İlgi Odağı Oldu

Milletvekili Erol, Deprem Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı!

Milletvekili Erol, Deprem Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı!

Harput Köy Yollarında Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları Sürüyor

Harput Köy Yollarında Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları Sürüyor

Elazığ’da Çiftçiler Şeker Pancarı Mesaisinde

Elazığ’da Çiftçiler Şeker Pancarı Mesaisinde

Kuzova Bölgesinin Sorunları Masaya Yatırıldı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 8 Haziran 2020 - 09:56:57

Kuzova Derneği Başkanı Soner Özkan, deprem sonrasında köylerin durumu ve sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantı düzenledi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP İl Başkanı Semih Işıkver, MHP İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi, AFAD Şube Müdürü Teğmen Şimşek ve Kuzova bölgesi köy muhtarları katıldı.. Toplantıda muhtarlara hitap eden AK Parti […]

Kuzova Derneği Başkanı Soner Özkan, deprem sonrasında köylerin durumu ve sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantı düzenledi.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP İl Başkanı Semih Işıkver, MHP İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi, AFAD Şube Müdürü Teğmen Şimşek ve Kuzova bölgesi köy muhtarları katıldı..

Toplantıda muhtarlara hitap eden AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, deprem sonrası yaşanan pandemi sürecinde dahi çalışmaların durmadığını söyledi.

GÜRGÖZ: PANDEMİ SÜRECİNDE DAHİ ÇALIŞMALARIN DURMADI

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “ Deprem sürecinden sonra hepinizin malumu olduğu üzere bir pandemi süreci yaşadık. Tabi bu süreci hayatı bütün dünyada etkilediği gibi ilimizde de ülkemizde de önemli bir oranda bir durağan dönemden geçirdik ama çok şükür ki ilimizde ki deprem hasarı ortadan kaldırılması için ilimizdeki deprem problemlerinin yıkılan binaların yerine yapılacak binaların yapılması için hükümetimizin bu pandemi döneminde bile çok seri bir şekilde kararlar alarak çalışmalarını yürütmüştür” dedi.

MHP İl Başkanı Semih Işıkver’de, “ Yükünüze omuz vermek için sizlerle beraberiz” dedi.

IŞIKVER: İÇİN BUGÜNDE BURADAYIZ YARINDA BURADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

MHP İl Başkanı Semih Işıkver “ bugün bir kez daha sizin yanınızdayız. Yükünüze omuz vermek için sizlerle beraberiz. Sizleri anlamak için bölgemizin ve insanımızın sıkıntılarını kavraya bilmek için bugünde buradayız yarında burada olmaya devam edeceğiz” diye kaydetti.

Depremden sonraki çalışmalarla ilgili bilgiler veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi, köy evleri ile ilgili çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

AFAD Şube Müdürü Teğmen Şimşek, afedzelerin hak sahipliğini belirlemek amacıyla başvuruların 15 Haziran tarihinde başlayacağını söyledi.

Değerlendirmelerin ardından köy muhtarları sıkıntılarını anlattı.

Muhtarların sıkıntılarını dinleyen AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, evleri ağır hasar gören köylülerin, evlerinin yerinde yapılması talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilettiğini fakat olumlu bir karşılanmadığını söyledi.

MHP İl Başkanı Semih Işıkver de köylülerin talebine destek verdiklerini belirterek, “bu talebin bugün değilse yarın mutlaka olması gerekiyor” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri