Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Fırat Nehri Üzerine Kurulan “Zipline” İlgi Odağı Oldu

Fırat Nehri Üzerine Kurulan “Zipline” İlgi Odağı Oldu

Milletvekili Erol, Deprem Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı!

Milletvekili Erol, Deprem Konutlarıyla İlgili Açıklama Yaptı!

Harput Köy Yollarında Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları Sürüyor

Harput Köy Yollarında Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları Sürüyor

Elazığ’da Çiftçiler Şeker Pancarı Mesaisinde

Elazığ’da Çiftçiler Şeker Pancarı Mesaisinde

Elazığ Valisi Erkaya Yırık Elazığ’la İlgili Açıklama Yaptı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 19 Haziran 2020 - 08:25:15

Kayseri’nin merkez ilçesi Melikgazi Kaymakamlığı’ndan Elazığ Valiliğine atanan Erkaya Yırık, bu sabah Elazığ’a gelerek Elazığ Valiliği görevine başladı. Vali Yırık Elazığ’a gelmesinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın satırbaşları söyle; “ELAZIĞ’A ATANMAK BENİM İÇİN AYRI BİR BAHTİYARLIK VESİLESİDİR” “Değerli  Elazığlılar; Son Valiler Kararnamesi ile Elazığ Valiliği görevine atanmış bulunmaktayım. Elazığ Valiliğinde görevime başladığım ilk günde gösterdiğiniz sıcak […]

Kayseri’nin merkez ilçesi Melikgazi Kaymakamlığı’ndan Elazığ Valiliğine atanan Erkaya Yırık, bu sabah Elazığ’a gelerek Elazığ Valiliği görevine başladı.

Vali Yırık Elazığ’a gelmesinin ardından değerlendirmelerde bulundu.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın satırbaşları söyle;

“ELAZIĞ’A ATANMAK BENİM İÇİN AYRI BİR BAHTİYARLIK VESİLESİDİR”

“Değerli  Elazığlılar;

Son Valiler Kararnamesi ile Elazığ Valiliği görevine atanmış bulunmaktayım. Elazığ Valiliğinde görevime başladığım ilk günde gösterdiğiniz sıcak ilgiye teşekkür ediyorum.

Dört bin yıllık tarihiyle çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış, verimli toprakları ve civanmert insanlarıyla ülkemizin kadim vilayetlerinden biri olan Elazığ’a atanmak benim için ayrı bir bahtiyarlık vesilesidir. Sayın Cumhurbaşkanımıza Elazığ gibi önemli bir vilayette Vali olarak görev yapma şansı verdikleri için zat-ı Âlilerine teşekkür ediyorum.

Elazığ’daki görevimiz süresince bizlere düşen en önemli ve öncelikli görev kuşkusuz ki, binlerce yıllık kültürün harmanladığı, Doğu Anadolu Bölgemizin bu şirin ve önemli kentine hizmeti ibadet sayarak, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesiyle ilimizin başta yatırım potansiyeli olmak üzere sahip olduğu tüm zenginliklerini en iyi şekilde değerlendirmek, halkımızın refah, huzur, mutluluk ve güvenliğini pekiştirmek olacaktır.

“ELAZIĞ’A, ELAZIĞLI KARDEŞLERİMİZE, VATANDAŞLARIMIZA HİZMET İÇİN GELDİK”

Elazığ’a, Elazığlı kardeşlerimize, vatandaşlarımıza hizmet için geldik. Görev ve sorumluluklarımızı hukuka bağlılık, insan haklarına saygı, şeffaflık, hesap verebilirlik ve katılımcılık gibi temel ilkeler çerçevesinde toplumun bütün kesimlerini kucaklayan adil bir yönetim anlayışı ile yerine getireceğiz. Bu çerçevede kamu hizmetlerini yürütürken vatandaşımızın huzur, refah ve mutluluğunu sağlamak amacıyla kamu ve özel tüm kesimlerle birlikte çalışacağımızı vurgulamak isterim.

“DAHA MÜREFFEH ELÂZIĞ’I İNŞA EDECEĞİMİZE YÜREKTEN İNANIYORUM”

Elazığ’ın iktisadi, sosyal ve kültürel anlamda daha gelişmiş daha müreffeh bir il olması öncelikli hedeflerimiz olacaktır. Bu minvalde vatandaş odaklı kamu hizmetlerinde; hizmet kalitesinin yükseltilmesi, daha hızlı, daha etkin ve daha verimli şekilde yürütülmesi için tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz Bu hedeflerimizi gençlerimizle, yaşlılarımızla bütün vatandaşlarımızla paylaşıp hep birlikte gerçekleştirmek için gayret sarf edeceğiz.

Siz değerli Elazığlı kardeşlerimle birlikte mesai mevhumu gözetmeksizin çalışarak geleceğin daha güçlü, daha müreffeh Elazığı inşa edeceğimize yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Elazığ halkına ve değerli basın mensuplarına teşekkür eder, sevgi ve selamlarımı sunarım.”

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri