ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Vali Yırık; Milletvekili Bulut ve Başkan Şerifoğulları’yla İncelemelerde Bulundu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Haziran 2020 - 13:25:12

Göreve başlayan Elazığ Valisi Erkaya Yırık, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesi ile Sürsürü Mahallesi, Aşağı Demirtaş Konteyner Kenti ve Kapalı Çarşıyı ziyaret etti. Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve İl Özel İdare […]

Göreve başlayan Elazığ Valisi Erkaya Yırık, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesi ile Sürsürü Mahallesi, Aşağı Demirtaş Konteyner Kenti ve Kapalı Çarşıyı ziyaret etti.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve İl Özel İdare Gn. Sek. Ali Şiş ile birlikte, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan himayesinde inşası devam eden İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

Vali Erkaya Yırık, Milletvekili Metin Bulut ve Başkan Şerifoğulları ile birlikte daha sonra Sürsürü Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

Aşağı Demirtaş Konteyner Kent alanında geçici olarak konaklayan vatandaşları ziyaret eden Vali Yırık, Milletvekili Bulut ve Başkan Şerifoğulları daha sonra tarihi Kapalı Çarşı’ya geçerek, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: İYİ BİR EKİP OLDUĞUMUZA İNANIYORUZ

Ziyaret ve incelemelerin ardından Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları bir açıklama yaparak, Vali Erkaya Yırık’a başarı temennisinde bulunarak, şunları kaydetti: “Sayın Valimiz Perşembe günü göreve başladığı andan itibaren vatandaşlarla iç içe, Elazığ’ın sorunlarını yakinen takip eden ve sorunlara çözüm arayışı içinde olan bir anlayışla göreve başladılar. İnşallah bundan sonraki süreçte de hep birlikte, hem Sayın Valimizle hem Milletvekillerimizle Elazığ’ın sorunlarını çözüme kavuşturabilme adına gece gündüz demeden çalışacağız. 116 dükkânıyla restore ettiğimiz Kapalıçarşı’da nezih bir ortamda halkımızla iç içeyiz. Sorunlarını dertlerini dinliyoruz. Sorunlarını çözebilmek için istişare ediyoruz. İyi bir ekip olduğumuza inanıyoruz. İnşallah uyumlu bir şekilde gayretle çalışarak ilimizi daha müreffeh bir şehir haline getireceğiz. Ben bir kez daha Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diliyorum. İnşallah ilimize çok güzel hizmetler yapacaklardır. Bizler kendilerine, onlar da bizlere destek olacaklardır.”

MİLLETVEKİLİ BULUT: SAYIN VALİMİZ ELAZIĞ’A GELMEDEN ÖNCE HABERİ GELDİ

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Günün erken saatlerinden beri sahadayız. Maşallah sayın valimiz geldi, ayağının tozuyla makamında oturmadan sahaya indi. Biz sayın valimize hayırlı olsun demeyi esnafın içinde demeyi tercih ettik. Sayın valimiz Elazığ’a gelmeden önce haberi geldi. Hakikaten böylesine bir valiyle çalışacağımız için çok mutlu olduğumuzu Elazığ kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Daha kendisiyle ilk tanıştığımız andan itibaren o enerjiyi kendisinden aldık. Biz inanıyoruz ki hep birlikte çok güzel şeyler yapacağız. Zaten çok güzel şeyler yapılıyor. Hepiniz buna şahitlik ediyorsunuz. Bunun en güzel örneklerinden birisi, belediye başkanımızın seçilir seçilmez başlattığı Kapalı Çarşı’nın iyileştirme çalışmaları oldu. Yıllardır beklenilen bir çalışmaydı. İnşallah bu güzellikler devam edecek. Hemen arka sokakta iyileşme çalışmaları devam edecek. Elazığ milletiyle devletiyle birlikte olmayı her zaman başarmıştır. Biz de siyasetçisiyle valisiyle belediye başkanıyla bu birlikteliği üst düzeyde tesis edeceğiz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri