Şehir Genelinde Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Şehir Genelinde Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Kayıp Hayvanlar 11 Gün Sonra Halı Sahada Bulundu!

Kayıp Hayvanlar 11 Gün Sonra Halı Sahada Bulundu!

Kovancılar İlçesi’ndeki Koronavirüs Vaka Sayısı Öğrenildi

Kovancılar İlçesi’ndeki Koronavirüs Vaka Sayısı Öğrenildi

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Üç Kişi Tutuklandı

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Üç Kişi Tutuklandı

Elazığ’dan O Şehre Direkt Uçuşlar Başlıyor

Elazığ’dan O Şehre Direkt Uçuşlar Başlıyor

Deprem Bölgesi Elazığ’da YKS, Heyecanı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Haziran 2020 - 10:19:56

ÖSYM Başkanlığı tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı‘nın (YKS) ikinci oturumu Alan Yeterlilik Testleri (TYT) başladı. Elazığ’da da öğrenciler aileleri ile beraber sabahın erken saatlerinde sınav merkezlerine geldi. Korona virüs tedbirleri kapsamında düzenlenen sınavda, öğrencilere maske dağıtılarak elleri dezenfekte etmeleri sağlandı. İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine gelerek kapıda bekleyen öğrenci ve ailelerin sosyal mesafe kurallarına kısmen uyduğu görüldü. ÇOKLU: […]

ÖSYM Başkanlığı tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı‘nın (YKS) ikinci oturumu Alan Yeterlilik Testleri (TYT) başladı.

Elazığ’da da öğrenciler aileleri ile beraber sabahın erken saatlerinde sınav merkezlerine geldi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında düzenlenen sınavda, öğrencilere maske dağıtılarak elleri dezenfekte etmeleri sağlandı.

İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine gelerek kapıda bekleyen öğrenci ve ailelerin sosyal mesafe kurallarına kısmen uyduğu görüldü.

ÇOKLU: BEN HİÇ STRES YA DA HEYECAN YAPMADIM

Sınava giren öğrencilerden Mert Çoklu, “Dünkü sınav biraz zordu. Korona virüsten dolayı 2. dönem okula gidemedik. Bundan dolayı da bize yarım saat ek süre verdiler. Ama bunun acısını Türkçe ile çıkardılar. Türkçe zordu. Bölüm olarak, Kara Harp Okulu’nu düşünüyorum. Ben hiç stres ya da heyecan yapmadım. Dün sınav esnasında çok bunaldım. Sebebi ise Türkçe’nin verdiği sıkıntıydı. Çünkü paragrafa zaman harcaman insanı sıkmaya başlıyordu. Bugün iyi olur diye düşünüyorum” dedi.

DAĞLI: ÜNİVERSİTE SINAVINA GİREN TÜM ÇOCUKLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM

Oğlunu sınava getiren velilerden Mustafa Necati Dağlı ise “Öncelikle üniversite sınavına giren tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum. Bir veli olarak evladımızın geleceğini yönlendirecek olan sınav için endişelerine, heyecanlarına ve başarısına destek olmak amacıyla burada bekliyoruz. Öğrencilerimiz kendi meslek hayatlarına atılacaklar. Vatanımıza, milletimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri