Dernek Beyannameleriyle İlgili Açıklama Yapıldı

Dernek Beyannameleriyle İlgili Açıklama Yapıldı

Elazığ Valisi Yırık: “Cumhuriyet, millet iradesinin güvencesidir”

Elazığ Valisi Yırık: “Cumhuriyet, millet iradesinin güvencesidir”

Diyanet Harput Eğitim Merkezi’nin İnşası Sürüyor

Diyanet Harput Eğitim Merkezi’nin İnşası Sürüyor

Fırat Üniversitesi Tarım ve Gıda Meslek Yüksekokulu Kurulması İçin Başvuru Yapıldı

Fırat Üniversitesi Tarım ve Gıda Meslek Yüksekokulu Kurulması İçin Başvuru Yapıldı

Harput Kalesi Kazılarında 7 Yılda 110 Bin Adet Obje Çıktı

Harput Kalesi Kazılarında 7 Yılda 110 Bin Adet Obje Çıktı

Müdür Sel’den sürücülere uyarı: Trafik ve korona kurallarına uyun!
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Temmuz 2020 - 17:21:37

Kurban bayramını memleketlerinde ya da tatil yaparak geçirmek isteyenler yollarda yoğunluğa neden oldu. Elazığ güzergâhını kullananlar da Elazığ İl Emniyet Müdürü Celal Sel tarafından durdurularak, önce kolonya ve şeker ikramı ile karşılandı, ardından trafik kuralları hatırlatıldı. Araçlar tek tek durduruldu, evrak kontrolleri yapıldı. Kurban bayramını memleketlerinde ya da tatil yaparak geçirmek isteyenlerin yoğunluğa neden olduğu […]

Kurban bayramını memleketlerinde ya da tatil yaparak geçirmek isteyenler yollarda yoğunluğa neden oldu. Elazığ güzergâhını kullananlar da Elazığ İl Emniyet Müdürü Celal Sel tarafından durdurularak, önce kolonya ve şeker ikramı ile karşılandı, ardından trafik kuralları hatırlatıldı.

Araçlar tek tek durduruldu, evrak kontrolleri yapıldı.

Kurban bayramını memleketlerinde ya da tatil yaparak geçirmek isteyenlerin yoğunluğa neden olduğu yollarda tedbirler elden bırakılmadı.

Uygulamalar 81 ilde olduğu gibi Elazığ’da da yapıldı.

Elazığ güzergâhını kullananlar İl Emniyet Müdürü Celal Sel tarafından durdurularak, önce kolonya ve şeker ikramı ile karşılandı, ardından trafik kuralları hatırlatıldı.

SEL: TEDBİRLERİMİZLE ONLARA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Müdür Sel, “Vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum. Bayramın hayırlı, uğurlu, huzurlu bir şekilde geçmesini diliyorum. Bizler Elazığ emniyet teşkilatı olarak vatandaşlarımızın güvenli yolculuk yapmaları, hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmaları için tedbirlerimizle onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz” açıklamalarını kaydetti.

SEL: BİZ BAYRAM SÜRESİNCE 24 SAAT YOLLARDAYIZ

Trafik kurallarına uymaları noktasında ricada bulunan Müdür Celal Sel, “Bizim vatandaşlarımızdan isteklerimiz var. Yorgun, uykusuz yola çıkmamalarını istiyoruz. Bunun yanı sıra emniyet kemerini takıp hayata bağlanmalarını istiyoruz. Bunun yanı sıra yolculukta hız limitine dikkat etmelerini, takip mesafelerini korumalarını, uygun şeritte yolculuk yapmalarını, ani şerit değişmemelerini, ikazlara uymalarını, trafik levhalarına uymalarını, güvenilir bir şekilde ailelerine ulaşmalarını istiyoruz. Biz bayram süresince 24 saat yollardayız” ifadelerini kullandı.

SEL: KASK TAKMASINI, HIZ LİMİTLERİNE UYMASINI İSTİYORUZ

Motor sürücülerini de unutmayan Elazığ Emniyet Müdürü Celal Sel, “Motor sürücülerimize unutmuyoruz. Onların kask takmasını, hız limitlerine uymasını istiyoruz. İnşallah bayramı huzurlu, kazasız bir şekilde geçiririz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri