Site Sakinleri Yetkililere Seslendi

Site Sakinleri Yetkililere Seslendi

AK Parti’nin Elazığ Dahil Tüm Kongreleri Ertelendi

AK Parti’nin Elazığ Dahil Tüm Kongreleri Ertelendi

Prof. Dr. Bilal Çoban Trafik Kazası Geçirdi

Prof. Dr. Bilal Çoban Trafik Kazası Geçirdi

Mevsimin İlk Karı Elazığ’a Yağdı!

Mevsimin İlk Karı Elazığ’a Yağdı!

Abdullahpaşa Mahallesi Esnafları, Yetkililere Seslendi

Abdullahpaşa Mahallesi Esnafları, Yetkililere Seslendi

Vali Yırık İl Özel İdare Basketbol Takımını Ziyaret Etti
  • Ana Sayfa » Spor
  • 12 Ağustos 2020 - 10:16:25

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 2020-2021 yılı FİBA Avrupa Kadınlar Basketbol Ligi Eurocup’ta mücadele edecek Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü’ne ve oyuncularına nezaket ziyaretinde bulundu, kadın basketbol takımının antrenmanını izledi. Ziyarette Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkan Vekili ve Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu, Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Mali İşlerden Sorumlu Emrah Çiftçi, Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Olcay […]

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 2020-2021 yılı FİBA Avrupa Kadınlar Basketbol Ligi Eurocup’ta mücadele edecek Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü’ne ve oyuncularına nezaket ziyaretinde bulundu, kadın basketbol takımının antrenmanını izledi.

Ziyarette Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkan Vekili ve Vali Yardımcısı Abdulkerem AbbasoğluKulüp Başkanı Mustafa AlpayMali İşlerden Sorumlu Emrah ÇiftçiKadın Basketbol Takımı Antrenörü Olcay OrakYardımcı Antrenör Çağrı Demir, yönetim kurulu üyeleri, oyuncular hazır bulundu.

YIRIK: TAKIMIMIZ GÜZEL YERLERE GELECEK

Ziyarette konuşan Vali Yırık, yeni yönetim için hayırlı olması temennisinde bulundu ve Avrupa Kupası’nda başarılar diledi.

Vali Yırık: “Takımımızın Avrupa’da bizleri temsil edecek olması nedeniyle heyecanlıyız. Her zaman kulübümüzün yanındayız. Üzerimize düşen görevi yapmaktan kaçınmayacağız. Takımımızın, Olcay Orak’ın yönetiminde, sponsorumuz Birevim, Vali Yardımcımız Abdulkerem Abbasoğlu ve il özel idare yöneticilerinin katkılarıyla güzel yerlere geleceğine inanıyorum. Kulüp Başkanı Mustafa Alpay’a ve yönetimine başarılar diliyorum. Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye katkıları için teşekkür ediyorum. Takıma yeni katılan sporcularımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ALPAY: KUPAYI ELAZIĞ’A GETİRECEĞİZ

Başkan Mustafa Alpay ise Elazığ’ı, Avrupa’da temsil etmekten dolayı yaşadıkları mutluluğu ifade etti.

Başkan Alpay: “Geçtiğimiz haftalarda takımımıza WNBA’nin yıldız oyuncuları Kalani Brown ve Cehennedy Carter’ı kadromuza kattık. Ayrıca, pivot Gizem Sezer, forvet oyuncusu Sera Özelçi ve oyun kurucu Gamze Takmaz ile de bir sezonluk anlaşma imzaladık. Kupayı Elazığ’a getirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yeni sezon içinde çok güçlü bir kadro kurmanın çalışmalarını sürdürüyoruz.” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Alpay, Vali Erkaya Yırık’a adının yazılı olduğu forma hediye etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri