Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Karlıdağ: Sanayi Sitesini, Çevre Yolu Üzerinde İstiyoruz
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 24 Ağustos 2020 - 05:03:22

Kayıtlı bin 63 üyeye sahip olan Sanayi Sitesi Yapı kooperatifi, şehir içerisinde kalan esnafları ile hizmet vermeye çalışıyor. KARLIDAĞ: MAHALLESİNDE KEŞMEKEŞLİK, SAHİPSİZLİK DEVAM EDİYOR Elazığ Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Vekili Cebrail Karlıdağ, “Elazığ Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi olarak sanayi arsası bulduk. Sanayi alanı ilan edildi Yöntem Dershanesi’nin yanında. Elimizden alınıp konteyner alanına çevrildi. Depremden dolayı. […]

Kayıtlı bin 63 üyeye sahip olan Sanayi Sitesi Yapı kooperatifi, şehir içerisinde kalan esnafları ile hizmet vermeye çalışıyor.

KARLIDAĞ: MAHALLESİNDE KEŞMEKEŞLİK, SAHİPSİZLİK DEVAM EDİYOR

Elazığ Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Vekili Cebrail Karlıdağ, “Elazığ Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi olarak sanayi arsası bulduk. Sanayi alanı ilan edildi Yöntem Dershanesi’nin yanında. Elimizden alınıp konteyner alanına çevrildi. Depremden dolayı. Şimdi millet mağdur. Sanayi mahallesinde keşmekeşlik, sahipsizlik devam ediyor. Gelip bir bakıp Sanayi Sitesinin görseler kendileri de hak verecek. Kendilerini bizim yerimize koysalar. Seçime geliyorlar ama seçimden sonra gelen giden yok” dedi.

KARLIDAĞ: MİLLET MAĞDUR

Üçüncü sanayi sitesinin de yapılması gerektiğini kaydeden Karlıdağ, “Biz buranın kalmasını istiyoruz. 3’üncü bir sanayi sitesi istiyoruz. 2’inci Sanayi Sitemiz Akçakiraz’da. Yakındaki illerin Malatya ve Diyarbakır’ın yakınlarda Sanayi Sitesi var. Bizim arsamızı alıp konut alanına verdiler. Sanki alan yokmuş gibi. Görüşümüzü almadan konut alanı ilan ettiler. Millet mağdur. Sanayi Sitesinin çok üyesi var. Üye olmak isteyen var. Bir sürü kalfalar çıraklar usta oldular dükkan açacaklar yer yok. Mecbur bir dükkanı 3’e bölüp içinde duruyorlar. Bizimde sahipsizlik mi sorumsuzluk mu diyelim böyle devam ediyor” diye kaydetti.

KARLIDAĞ: SANAYİYE KIYMET VEREN YOK

Karlıdağ, “Sanayi Siteleri Çevre Yolu üzerinde altında olur. İstanbul’dan gelen bir araç Sanayi Sitesine uğrar. Buradan çık bütün Sanayi Siteleri Çevre yolu üzerinde. Sanayi Sitesinin şehrin çok dışında olması da anlam ifade etmez. Adam diyor ki ben uzağa gideceğime Malatya’ya giderim. Esnaf bunu da söylüyor. Müşterilere. Terminale yer var ama Sanayi Sitesine yer yok Çevre Yolunda. Sanayisi olmayan bir millet ölmüştür bence. Sanayiye kıymet veren yok. Görüşümüzü alan kimse yok” ifadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri