Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Başkan Şerifoğulları, Yıldızbağları Mahalle Sakinleriyle Buluştu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Ağustos 2020 - 14:47:08

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, hafta sonu çalışmaları kapsamında Yıldızbağları Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Birlikte Yönetim’ ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Yıldızbağları Mahalle Muhtarı İmam Taş ile birlikte mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Şerifoğulları, talepleri dinledi, çalışmalarına ve projelerine ilişkin bilgilendirmede bulundu. ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ’I HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ ‘Gönül […]

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, hafta sonu çalışmaları kapsamında Yıldızbağları Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Birlikte Yönetim’ ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Yıldızbağları Mahalle Muhtarı İmam Taş ile birlikte mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Şerifoğulları, talepleri dinledi, çalışmalarına ve projelerine ilişkin bilgilendirmede bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ’I HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

‘Gönül Belediyeciliği’ ilkesiyle yola çıktıklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Daha kaliteli yaşanabilir bir şehir hedefiyle, şehrimizin 38 mahallesine eşit şekilde hizmet götürmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birlikte yönetim prensibimizin en önemli paydaşı olan hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Bugün de Yıldızbağları Mahalle sakinlerimizle bir araya geldik, sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm noktasında istişarelerde bulunduk.  Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Elazığ’ı hep birlikte yöneteceğimizi her daim dile getirdik. Bu doğrultuda vatandaşlarımızla bir araya gelerek, onların değerli görüş ve önerilerini dinlemeye devam ediyoruz. Hemşerilerimizle el ele, gönül gönüle, yorulmadan ve yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

TAŞ: BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Yıldızbağları Mahalle Muhtarı İmam Taş, “Sorunlarımızı ve taleplerimizi Sayın Başkanımıza ilettik. Sağ olsunlar kendileri de en kısa süre içerisinde mahallemizin eksikliklerinin giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını ifade ettiler. Ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na tüm mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri