Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Fırat Üniversitesi Başhekimi Değişti
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Eylül 2020 - 12:50:58

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü’ne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın atanmasının ardından Rektör Göktaş, kendi ekibini oluşturmaya devam ediyor. Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği görevinde de değişim yaşandıProf. Dr. Refik Ayten’in yürüttüğü başhekimlik görevini Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz devraldı. FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMİ PROF. DR. İRFAN KAYGUSUZ KİMDİR? “Ben Prof. Dr. İrfan Kaygusuz 1967 […]

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü’ne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın atanmasının ardından Rektör Göktaş, kendi ekibini oluşturmaya devam ediyor.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği görevinde de değişim yaşandıProf. Dr. Refik Ayten’in yürüttüğü başhekimlik görevini Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz devraldı.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMİ PROF. DR. İRFAN KAYGUSUZ KİMDİR?

“Ben Prof. Dr. İrfan Kaygusuz 1967 Yılında Elazığ’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Malatya’da tamamladıktan sonra 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimime başladım. 1986–1987 eğitim-öğretim yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ne yatay geçiş yaptım. Aynı üniversiteden 1991 yılında mezun oldum. 1991–1992 yılları arasında Ağrı İli Eleşkirt İlçesi Tahir sağlık Ocağında ve 1992–1994 yılları arasında Elazığ İli Cumhuriyet Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak çalıştım. 1994 nisan dönemi Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak akademik hayatıma başladım. 1998 yılında “Özefagus Koroziv Yanıklarının İyileşmesinde Interferon–alfa-2b ve Octreotide Etkinliği” adlı tezimle ihtisasımı tamamladım ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı oldum. Daha sonra 1999 yılında aynı anabilim dalına yardımcı doçent doktor olarak atandım. 14.04.2004 tarihinde girdiğim doçentlik sınavını başararak Üniversite doçenti unvanını aldım. 18.09.2009 tarihinde Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda Profesör kadrosuna atandım. 1219 sayılı Tababet ve Şubatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanunun ve ilgili uzmanlık eğitimi mevzuatı hükümlerine göre ağız yüz ve çene cerrahisi alanında yaptığım çalışmalarımın Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından değerlendirilmesi sonucunda 13.09.2012 tarihinde 311 sayılı karar ile Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi uzmanı unvanını aldım. Halen Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda profesör doktor olarak çalışmaktayım. İngilizce bilmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.”

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri