ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’ın Yetiştirdiği Önemli Değer Ahmet Tevfik Ozan  Hayatını Kaybetti

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığ’da Kar 38 Köy Yolunu Kapattı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığspor’da 3 Oyuncu Takımdan Ayrıldı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Elazığ’da Bir Zincirleme Kaza Daha! 5 Araç Birbirine Girdi: 4 Yaralı

Başkan Ataş İddialara Cevap Verdi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 12 Ekim 2020 - 11:43:42

Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş, yaptığı açıklamada, sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde Beyhan Beldesinde Karşıyaka Mezarlığı önünde yol çalışması esnasında istinat duvarı yapılmak istenirken mezarlıkların tahrip edildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Ataş, yaptığı açıklamada, Beyhan Belediyesi olarak vatandaşların rahatı ve konforu için birtakım düzenleme çalışmaları yaptıklarını, bu kapsamda yol çalışması, istinat duvarı ve mezarlık düzenleme çalışmalarının sürdürüldüğünü […]

Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş, yaptığı açıklamada, sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde Beyhan Beldesinde Karşıyaka Mezarlığı önünde yol çalışması esnasında istinat duvarı yapılmak istenirken mezarlıkların tahrip edildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Ataş, yaptığı açıklamada, Beyhan Belediyesi olarak vatandaşların rahatı ve konforu için birtakım düzenleme çalışmaları yaptıklarını, bu kapsamda yol çalışması, istinat duvarı ve mezarlık düzenleme çalışmalarının sürdürüldüğünü kaydetti.

“ÇALIŞMALARIMIZI TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜYORUZ”

Çalışmalar sırasında mezarlara herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli hassasiyetin gösterildiğini belirten Ataş, “Bizler bütün vatandaşlarımıza ve hayatını kaybeden insanlarımız için saygımızdan taviz vermeyiz. Mezarlarımız da bizim için çok büyük değer taşımaktadır. Geçmişimize, ölülerimize büyük saygımız vardır. Beldemizde son günlerde önemli hizmetler yapmaktayız. Bu çerçevede yol çalışmalarımız, istinat duvarı gibi birtakım hizmet yapımı sürdürülmektedir. Bu çalışmalar kapsamında mezarlık düzenlemesi de yapmaktayız. Çalışmalar sırasında küçük aksaklıklar yaşanabilir. Ancak bunlar telafi edilebilir. Haber sitelerinde ve sosyal medyada bahsedildiği gibi bütün mezarların tahrip edildiği iddiası gerçek dışıdır. Bu iddiayı kabul etmiyoruz. Hizmetlerimizin bu tür söylentilerle karalanmasına kimsenin hakkı yoktur. Bizim tek gayemiz beldemize ve insanlarımıza in güzel hizmeti sunmaktır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra ortaya çıkacak güzel eseri hep birlikte takdir edeceğiz” ifadesini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri