Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

AK Parti Elazığ Milletvekilleri ve Elazığ Belediye Başkanı Deprem Bölgesi İzmir’de
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 4 Kasım 2020 - 18:25:58

Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yaşanan 6.6 büyüklüğündeki İzmir depreminin ardından deprem bölgesi İzmir’e gitti. Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte depremde yoğun hasar alan İzmir’in Bayraklı ilçesini ziyaret etti. Başkan Şahin Şerifoğulları, Milletvekilleri Metin Bulut, […]

Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yaşanan 6.6 büyüklüğündeki İzmir depreminin ardından deprem bölgesi İzmir’e gitti.

Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte depremde yoğun hasar alan İzmir’in Bayraklı ilçesini ziyaret etti.

Başkan Şahin Şerifoğulları, Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ, ilk olarak depremin hasara neden olduğu İzmir’in Bayraklı ilçesinde enkaz alanlarında incelemelerde bulunarak yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları ve milletvekilleri Rıza Bey Apartmanı enkazında yaşamlarını yitirerek tüm Türkiye’yi yasa boğan Elazığlı 16 yaşındaki ikizler Çınar ve Sayra Alpgündüz’ün ailelerine de taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi.Daha sonra AK Parti İzmir İl Başkanlığını ziyaret eden Başkan Şerifoğulları ve milletvekilleri, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır ve AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’ye geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Şerifoğulları, Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ ile birlikte Ege Elazığ Dernekler Federasyonu’nu da ziyaret ederek Elazığlılarla buluştular, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

ŞERİFOĞULLARI: EN KISA SÜREDE YARALARINI SARACAKTIR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İzmir’de yaşanan depremin hemen akabinde Türkiye’nin tek yürek olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içinde, omuz omuza İzmir’in yaraları sarmak için seferber olduğunu belirterek, “İzmirli kardeşlerimizin yaralarını sarmaya destek sağlamak adına depremin hemen akabinde Elazığ Belediyesi olarak yardım tırlarımızı afet bölgesine ulaştırdık. Bugün bizler de milletvekillerimizle birlikte İzmir’deyiz, İzmirli kardeşlerimizin yanındayız. İzmirli kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Elazığ olarak İzmir’in yaşadığı acıyı çok iyi anlıyoruz. Geçtiğimiz Ocak ayında aynı felaketi biz de yaşadık. Devletimizin, milletimizin güçlü desteğiyle yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. İzmir’imiz de bu güçlü destekle en kısa sürede yaralarını saracaktır. Elazığ olarak tüm gücümüzle İzmirli kardeşlerimizin yanındayız, bundan sonrada tüm imkanlarımızla yanlarında olacağız. Bir kez daha depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri