Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Kapatılan Köprüye Muhtar ve Vatandaşlardan Tepki
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 15 Kasım 2020 - 17:43:52

Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, mahallerinde bulunan köprünün trafiğe kapatılmasına tepki gösterdi. Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan mahallerinde bulunan köprünün trafiğe kapatılması ile ilgili açıklama yaptı. Yetkililere seslenen Gülbasan, kapatılan köprü ile ilgili kendilerine bir bilgi verilmemesine de tepki gösterdi. GÜLBASAN: EN AZ 100 BİN İNSAN MAĞDUR EDİLDİHicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, “Şu anda bulunduğumuz […]

Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, mahallerinde bulunan köprünün trafiğe kapatılmasına tepki gösterdi.

Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan mahallerinde bulunan köprünün trafiğe kapatılması ile ilgili açıklama yaptı.

Yetkililere seslenen Gülbasan, kapatılan köprü ile ilgili kendilerine bir bilgi verilmemesine de tepki gösterdi.

GÜLBASAN: EN AZ 100 BİN İNSAN MAĞDUR EDİLDİHicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, “Şu anda bulunduğumuz köprü yaklaşık olarak 15-20 gündür kapalı. Kapanmasının sebebi de bizim belediye ile yapmış olduğumuz görüşmede Devlet Demiryolları’nın buraya yazı yazarak buranın tehlike arz ettiğini, buranın kapatılması lazım demiş ve belediye de burayı kapatmış. Tabi burada Aksaray’da en az 20 bin, 30 bin nüfus var. Hicret Mahallesi yine o şekilde. Artı Yeniköy, Tadım, Yemişlik bu yol o tarafa hitap ediyordu. Şu an Devlet Demiryolları’nın yapmış olduğu “tehlike arz ediyor” diye kapatma. Yalnız ne yazık ki üstünde halen trenler gidip geliyor. Bu nasıl tehlike arz ediyor onu da araştırmak lazım. Tabi burayı kapattığı zamanda en azından buradaki 3-4 tane muhtar var bu bölgede. Bu muhtarlarımıza bilgi verilmesi lazım. Niye kapatılmış, ne yapılacak, yıkılacak mı? Bunu da bilmiyoruz. Burayı gelip kapatmışlar, vatandaşları mağdur etmişler. Ben burada Devlet Demiryolları yetkililerine seslenmek istiyorum. Gerçekten yazık günah. Şu an en az 100 bin insan mağdur edildi. Alternatif yol yok. Yol olmadan burası kapatılmış. Bu kadar insana zulüm edilmez ki. Kapatmışsanız en azından bilgi verin. İhalesi ne zaman, yıkılacak mı, yapılacak mı? Hiç kimsenin bir bilgisi yok. Bu nedenden dolayı vatandaşlarımız burada mağdur olmuş” ifadelerini kullandı.

GÜLBASAN: 5-10 MAHALLENİN YOLUNU KESMENİN NE ANLAMI VAR

Muhtar Gülbasan, “Alternatif yol yok. Diğer yoldan gelen bir daha Aksaray’ın içine giriyor. Orada da yollar dar. Bir sürü kaza oluyor. Bun nedenden dolayı buranın ya bir an evvel tamir edilmesi lazım, ya da bir an evvel açılması lazım. Yeklilere seslenmek istiyorum. Yazık günah. 5-10 mahallenin yolunu kesmenin ne anlamı var. Eşkıyalıktır bu. Vatandaş nereden gidip gelecek. İnsan bir bilgi verir. Kamuoyuna bilgi verir. Şu an hiç kimsenin haberi yok. Güçlendirme yaptılar sözde, güçlendirmeler kendi kendine yere düştü. Burayla Sayın Valimiz ilgilenirse memnun oluruz. Buranın yetkilileri gelip burada bir açıklama yapsın. Vatandaşlar hep bize soruyor. Bizde bilmiyoruz niye kapanmış. Sadece tehlike arz ediyormuş. Tehlike arz ediyor ama üstte de trenler gidip geliyor. Bu nasıl bir tehlike biz bunu da anlamadık. Buranın bir an evvel yapılmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri