Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Toplamda 104 Farklı Suç Kaydı Bulunan 5 Kişi Suçüstü Yakalandı

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Elazığ Belediyesi’nden Yoğun Mesai

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Otobüs Sefer Saatlerine Yeni Düzenleme

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Elazığ Valiliği Nöbetçi Olan Akaryakıt İstasyonlarını ve Lastik Firmalarını Açıkladı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Sırt Çantasından 2,5 Kilo Uyuşturucu Çıktı, 3 Şüpheli Gözaltına Alındı

Başkan Şerifoğulları: “Çalışmalarımızı yarını da düşünerek projelendiriyoruz”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 18 Kasım 2020 - 17:43:59

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8. Kolordu Kışlasından geçen yeni imar yolundaki çalışmaları görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere incelemelerde bulundu. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda 8. Kolordu Kışlası içerisinde geçen yeni yolun, yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Şerifoğulları, gelinen aşamaya ilişkin bilgi verdi. ŞERİFOĞULLARI: EN KISA SÜREDE HİZMETE SUNMAYI […]

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8. Kolordu Kışlasından geçen yeni imar yolundaki çalışmaları görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere incelemelerde bulundu.

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda 8. Kolordu Kışlası içerisinde geçen yeni yolun, yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Şerifoğulları, gelinen aşamaya ilişkin bilgi verdi.

ŞERİFOĞULLARI: EN KISA SÜREDE HİZMETE SUNMAYI HEDEFLİYOR

Kanal Boyu Projesinin 3.etap kısmında yer alan 1200 metre uzunluğunda 30 metre genişliğindeki yeni imar yolunun, trafik yükünü ciddi anlamda minimize edeceğini vurgulayan Başkan Şerifoğulları, “Altı şerit olarak hizmet verecek bu yol, Necmettin Erbakan bulvarından gelip daha sonra bizlerin yapmış olduğu kanal boyunun da devamında bulunan hastanemize, şehrin batısındaki vatandaşların rahat bir şekilde ulaşımını sağlamak adına hayata geçirildi. Ekiplerimiz hummalı bir şekilde yolu planlanan en kısa sürede hizmete sunmayı hedefliyor. Her geçen gün kapasitesini artıran Fethi Sekin Hastanesi’ne çevre illerden de gelen vatandaşlarımız şehrin etrafını çevreleyen yollarımızla daha rahat bir ulaşım imkânı buluyor. Bizler çalışmalarımızı bugünü düşünerek değil geleceği planlayarak projelendiriyoruz. Merkez trafiğine takılmadan en kısa sürede en kısa mesafeyle ulaşımı sağlayacak birçok alternatif güzergâhı da bu anlayışla hizmete sunduk, sunmaya da devam edeceğiz. Üç gidiş üç geliş olacak şekilde inşa edilen yeni yolumuz, hemşerilerimizin de sıklıkla kullanacağı bir güzergâh olacak”  dedi.

ŞERİFOĞULLARI: VERDİĞİMİZ HER SÖZÜN ARKASINDAYIZ

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, “Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren şehrimizin problemlerini çözebilmek ve sorunları asgariye indirebilmek adına yılmadan, yorulmadan, fakat ama demeden çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu çalışmada kaliteli ulaşım ile ilgili verdiğimiz sözün bir tezahürüdür. Malumunuz büyük bir deprem yaşadık. Bir takım mağduriyetler söz konusu. Depremin yaralarını sarabilme adına hem Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız hem de İçişleri Bakanlığımız çok hummalı bir çalışma içerisinde. Yaklaşık 18 bin konutun inşası devam ediyor. İnşallah yıl sonunakadar vatandaşlarımıza bu konutların bir kısmı teslim edilecek. Depremle ilgili bu çalışmalar yapılırken bizlerde şehrimizin güzelleşmesi, gelişmesi ve kalkınması adına projelerimizi hayata geçiriyoruz” diye kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI: ŞEHRE DEĞER KATACAK BİRÇOK ÇALIŞMADA SONA YAKLAŞTIK

Başkan Şahin Şerifoğulları, “Bir taraftan Fuar ve Kongre Merkezimiz ve Engelsiz Yaşam Merkezimizin inşası devam ederken diğer taraftan Harput Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası çalışmamızı tamamladık. Kent-Köy projemize ilişkin çalışmamızda sona gelindi. Kapalı Çarşımızı restore ederek hemşerilerimizin hizmetine sunduk. Bunlar gibi birçok projemizi hayata geçirmenin gayreti içerisindeyiz. Görev süremiz bitinceye kadar bu çalışmalarımıza yorulmadan, bıkmadan inşallah devam edeceğiz. Özellikle Hicret Mahallesi’nde yeni açmış olduğumuz bulvar ve Kolordu içerisinde yaptığımız çalışma şehrimize ciddi manada değer katacak. Bizler Elazığ’ın kalkınması, gelişmesi ve daha müreffeh bir şehir olması adına vatandaşlarımızla, muhtarlarımız ve STK’larımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri