Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Başkan Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahallesi’nde İncelemelerde Bulundu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Aralık 2020 - 18:09:26

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8’lik depremde yıkımın yaşandığı Mustafapaşa Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak, yeni konutların inşa çalışmalarına ilişkin bilgi aldı. Elazığ’da 24 Ocakta meydana gelen 6.8’lik depremin ardından Mustafapaşa Mahallesi’nde başlatılan konut inşa çalışmaları sürüyor. Başkan Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahalle Muhtarı Yusuf Çakmak ve mahalle sakinlerini ziyaret etti. Muhtar Yusuf Çakmak […]

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8’lik depremde yıkımın yaşandığı Mustafapaşa Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak, yeni konutların inşa çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

Elazığ’da 24 Ocakta meydana gelen 6.8’lik depremin ardından Mustafapaşa Mahallesi’nde başlatılan konut inşa çalışmaları sürüyor.

Başkan Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahalle Muhtarı Yusuf Çakmak ve mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Muhtar Yusuf Çakmak ile birlikte Mustafapaşa Mahallesi’nde konut inşa çalışmaları ile sahada gerçekleştirilecek yol ve çevre düzenleme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

ŞERİFOĞULLARI: ÇALIŞMALAR SÜRATLE DEVAM EDİYOR

Başkan Şerifoğulları, “Tüm dünya ile birlikte Koronavirüs salgını ile mücadele ederken, 24 Ocak’ta meydana gelen ve merkez üssü Sivrice olan 6.8 büyüklüğündeki depremin yaralarının sarılması ve vatandaşlarımızın sağlam ve güvenli evlerine kavuşması amacıyla da çalışmalar süratle devam ediyor. Bizler de Elazığ Belediyesi olarak her zaman hemşehrilerimizin yanında yer alarak tüm gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Mustafapaşa Mahalle Muhtarı Yusuf Çakmak da çalışmalarından dolayı Başkan Şerifoğulları’na teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri