Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Elazığ STK Platformu’ndan Esnaflar İçin Çağrı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 3 Ocak 2021 - 13:27:15

Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Servet Yaşar Özdemir, “Esnafımızın deprem sürecinde kullandığı destek niteliğinde olan kredilerin geri ödemelerinin 1 yıl ertelenmesini istiyoruz” dedi. Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Servet Yaşar Özdemir, deprem ve koronavirüsle mücadele eden Elazığ’la ilgili açıklamalarda bulundu. Servet Yaşar Özdemir, “Elazığ 24 Ocak 2020’de yaşadığı depremin yaralarını sarmaya çalıştığı dönemin ikinci ayı […]

Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Servet Yaşar Özdemir, “Esnafımızın deprem sürecinde kullandığı destek niteliğinde olan kredilerin geri ödemelerinin 1 yıl ertelenmesini istiyoruz” dedi.

Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Servet Yaşar Özdemir, deprem ve koronavirüsle mücadele eden Elazığ’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Servet Yaşar Özdemir, “Elazığ 24 Ocak 2020’de yaşadığı depremin yaralarını sarmaya çalıştığı dönemin ikinci ayı içerisinde, tüm dünya da olduğu gibi, pandemi ile karşılaştı ve sıkıntılarının boyutlarını bile ortaya koyamadığını görmekteyiz” dedi.

Elazığ’da sıkıntıların diğer illere göre daha fazla olduğunu belirten ve esnaf kredilerinin geri ödemelerinin ertelenmesi gerektiğini belirten Servet Yaşar Özdemir, “Bu çerçeve içerisinde, tüm ülkenin zorluklar içinde olduğunu bildiğimizi bildirir, lakin ilimizin çok daha fazla ve köklü sıkıntılarının olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu sıkıntıların en büyüğünü de esnafımız yaşamaktadır ve isteğimiz esnafımızın deprem sürecinde kullandığı, destek niteliğinde olan kredilerin geri ödemelerinin 1 yıl ertelenmesidir” ifadelerini kullandı.

Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Servet Yaşar Özdemir, “Son olarak, defaatle belirttiğimiz gibi, ilimiz bu süreç ile kendi iç dinamikleri ile baş edebilecek güce sahip değildir. Bunun erk sahipleri tarafından bilinmesi ve gereken desteklerin yapılmasının önemini bir kez daha ortaya koymakta fayda görüyoruz. Bu sıkıntılı süreçlerden bir an önce kurtulmanızı yüce yaratandan niyaz ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri