Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Milletvekili Bulut Tarım İl Müdürlüğü Binası İle İlgili Açıklama Yaptı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Ocak 2021 - 19:36:35

Kamuoyunda büyük tepki toplayan tarım il müdürlüğü binasının Zübeyde Hanım Caddesi Viroloji Parkı’nın üstüne yapılması tartışmalara neden olmuştu. Kanal Fırat Televizyonu’na özel açıklamalarda bulunan AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut tartışmalara son noktayı koydu, Tarım İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının mevcut yerinde yapılacağını söyledi. Kamuoyunda büyük tepki toplayan tarım il müdürlüğü binasının zübeyde […]

Kamuoyunda büyük tepki toplayan tarım il müdürlüğü binasının Zübeyde Hanım Caddesi Viroloji Parkı’nın üstüne yapılması tartışmalara neden olmuştu. Kanal Fırat Televizyonu’na özel açıklamalarda bulunan AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut tartışmalara son noktayı koydu, Tarım İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının mevcut yerinde yapılacağını söyledi.

Kamuoyunda büyük tepki toplayan tarım il müdürlüğü binasının zübeyde hanım caddesi viroloji parkının üstüne yapılması tartışmalara neden olmuştu.

BULUT: TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ HİZMET BİNASI MEVCUT YERİNDE YAPILACAK

Milletvekili Bulut, “Vatandaşımız bu konuda rahat olsun. Biz bunu söyledik. Vatandaşımızın her türlü talebi, haklı talebi başla göz üstüne. Vatandaşın orada yapılmaması ile alakalı bir hassasiyeti var. Bende öyle düşünüyorum doğrusunu söylemek gerekirse. Bir yandan kamu kurum kuruluşlarını dışarıya çıkartırken bir yandan da orada yeni binalar ihdas etmek çok doğru bir şey olmaz. O yüzden şurada kesip atalım. Allah’ın izniyle böyle bir sıkıntı yok. Bizde; neticede bu işin kararını verecek olan ilin belediye başkanı, ilin valisi, ilin siyasileri, milletvekilleri onların da genel kanaati böyle. Hem Olgunlar Mahallemizin sakinler de çok merakla bekliyor. Muhtarımızla da bugün konuştuk. İnşallah biz yine Tarım İl Müdürlüğü’müzü yerinde yapacağız. O bölge Tarım İl Müdürlüğü’müze alıştı. Tarım İl Müdürlüğü’müz o bölgeye alıştı. İnşallah o bölgede çok güzel şekilde yine hizmet binamızı yapacağız” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri