Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Yağış Gidiyor, Soğuk Hava Geliyor

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hemşehrimiz Astsubay Bankur Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

Elazığ’da Kar 88 Köy Yolunu Kapattı!

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

İnternet Kartları Dağıtılmaya Başlandı

Dilek Sitesi, Türk Telekom Tarafından Fiber Altyapı Hizmeti İle İnterneti Artık Sorunsuz Kullanıyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Ocak 2021 - 12:56:04

Türk Telekom 24 Ocak depreminden sonra yaşanan süreçte TOKİ’nin deprem konutlarını teslim etmesi ile birlikte yeni yaşam alanlarının tamamına eve kadar fiber altyapısıyla hizmet veriyor. Dilek Sitesi ile başlayan bu süreç diğer tüm TOKİ Projeleri ile birlikte devam edecek ve yılsonuna kadar teslim edilen binaların tamamına eve kadar fiber altyapısı tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacak. Türk […]

Türk Telekom 24 Ocak depreminden sonra yaşanan süreçte TOKİ’nin deprem konutlarını teslim etmesi ile birlikte yeni yaşam alanlarının tamamına eve kadar fiber altyapısıyla hizmet veriyor. Dilek Sitesi ile başlayan bu süreç diğer tüm TOKİ Projeleri ile birlikte devam edecek ve yılsonuna kadar teslim edilen binaların tamamına eve kadar fiber altyapısı tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacak.

Türk Telekom 24 Ocak depreminden sonra yaşanan süreçte TOKİ’nin deprem konutlarını teslim etmesi ile birlikte yeni yaşam alanlarının tamamına eve kadar fiber altyapısıyla hizmet veriyor.

Türk Telekom Tarafından; Dilek Sitesi ile başlayan bu süreç diğer tüm TOKİ projeleri ile birlikte devam edecek ve yılsonuna kadar teslim edilen binaların tamamına eve kadar fiber altyapısı tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacak.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada; yaşanan pandemi süreci ile birlikte müşterilerimizin yüksek hız ihtiyacı gözetilerek bu karar alınmıştır. Uzaktan eğitim, artan teknoloji kullanımı interneti hayatımızda daha önemli bir seviyeye çıkarmıştır artan müşteri taleplerini hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” denildi. 

Öte yandan yetkililer TOKİ dışında Elazığ’da yeni yapılan tüm evlere fiber altyapı imkânı sağladıklarını söyledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri