Karantinayı İhlal Etti Hem Ceza Yedi Hem De Yurda Yerleştirildi!

Karantinayı İhlal Etti Hem Ceza Yedi Hem De Yurda Yerleştirildi!

Bakan Kurum Bir Kez daha Açıkladı! “Yıl Sonuna Kadar 8 Bin Konut Teslim Edilecek”

Bakan Kurum Bir Kez daha Açıkladı! “Yıl Sonuna Kadar 8 Bin Konut Teslim Edilecek”

İl Yöneticilerinden Bakan Soylu’ya Ziyaret

İl Yöneticilerinden Bakan Soylu’ya Ziyaret

İlköğretim Haftası Kutlamaları Başladı

İlköğretim Haftası Kutlamaları Başladı

Orman Bölge Müdürü Çetiner, Seza Çimento’yu Ziyaret Etti

Orman Bölge Müdürü Çetiner, Seza Çimento’yu Ziyaret Etti

Elazığ Müftülüğü Şehit Ailelerini Ağırladı!
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 4 Ağustos 2020 - 16:37:15

8. Kolordu Komutanlığı Garnizon Şehitliği’nde düzenlenen programda İzzetpaşa Camii Müezzin Kayyımları Cabir Karataş ve Yusuf Türk tarafından Kuran’ı Kerim okunurken, İl Müftüsü Selami Aydın ise dua etti. Bayramın 4’üncü gününde İl Müftülüğü tarafından organize edilen programaGarnizon Şehitliğinde metfun bulunan; Jandarma Uzman Çavuş Muammer Faruk Salgar,Piyade Teğmen Canbert Tatar, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sezer Aydemir, Şehit Uzman Çavuş Musa […]

8. Kolordu Komutanlığı Garnizon Şehitliği’nde düzenlenen programda İzzetpaşa Camii Müezzin Kayyımları Cabir Karataş ve Yusuf Türk tarafından Kuran’ı Kerim okunurken, İl Müftüsü Selami Aydın ise dua etti.

Bayramın 4’üncü gününde İl Müftülüğü tarafından organize edilen programaGarnizon Şehitliğinde metfun bulunan; Jandarma Uzman Çavuş Muammer Faruk Salgar,Piyade Teğmen Canbert Tatar, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sezer Aydemir, Şehit Uzman Çavuş Musa Yılmaz, Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Önder Pınar, Şehit Polis Mehmet Öter,Şehit Uzman Çavuş Fevzi Gürsu veŞehit Uzman Çavuş Faruk Barut’un aileleri ve yakınları katıldı.

Değerli misafirlerini ağırlamaktan mutlu olduğunu ifade eden Müftü Selami Aydın, şehit yakınları ile yakından ilgilenirken, bu tür programların devam edeceğini ifade etti.

MÜFTÜ AYDIN: SİZ EVLATLARINIZI KURBAN ETTİNİZ

Vatan, bayrak ve mukaddes değerler uğruna evlatlarını kurban eden ailelerin bayramlarını tebrik eden Müftü Aydın;

“Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Amacımız, hem şehitlerimizi yâd etmek hem de sizlerle bir araya gelerek gönül köprüleri kurmaktır. Genç yaşta hayatlarını feda eden evlatlarınız gibi sizler de bizim için çok değerlisiniz.Sizler gencecik evlatlarınızı kurban ettiniz. Kiminizin yavrusu, kiminizin yakını olan şehitlerimiz aslında hepimizin evlatlarıdır. Bizler onların sayesinde bu vatan toprağında bağımsız şekilde bir hayat yaşıyoruz. Biliniz ki onların ruhaniyetleri daima bizimledir. Allah şehitlerimize rahmet eylesin ve hepinizden ebeden razı olsun” şeklinde konuştu.

Müftü Aydın’ın konuşmasının ardından 8. Kolordu Komutanlığı ve İl Müftülüğü tarafından şehit yakınlarına çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Daha sonra kabirlerinin başında şehitlerimizin için Kur’an-ı Kerim okunurken, program Müftü Aydın’ın duası ile sona erdi.

Müftü Aydın şehit aileleri için düzenlenen anma programında kendilerine ev sahipliği yapan 8. Kolordu Komutanlığı ve Garnizon Şehitliği’nde görevli komutan ve personele ayrıca teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri