Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Kızılay Mahallesi’nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Dilek ve Petek Sitesi’nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Elazığ’da 3 Cadde de Başlayan Sigara İçme Yasağına Vatandaş Destek Verdi

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

Şehidimizin Oğlundan Kirvesi Ramazan Gürgöze’ye Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Yıldırım, Açıklama Yaptı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Eylül 2020 - 12:13:55

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı görevine atanan Şerafettin Yıldırım göreve getirildikten sonra açıklamalarda bulundu. “NE YAPMAMIZ GEREKİYORSA YAPACAĞIZ” Ankara’daki görüşmenin ayrıntılarını anlatan Başkan Yıldırım, “Saat 22.00 sıralarında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la görüştük. 3 arkadaşımızla birlikte önce tek tek görüştüler, sonra toplu olarak görüştüler. Ardından bizi uygun gördüklerini tevdi ettiklerini söylediler. Bize atamalarını yaptılar. Bizden istedikleri […]

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı görevine atanan Şerafettin Yıldırım göreve getirildikten sonra açıklamalarda bulundu.

“NE YAPMAMIZ GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

Ankara’daki görüşmenin ayrıntılarını anlatan Başkan Yıldırım, “Saat 22.00 sıralarında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la görüştük. 3 arkadaşımızla birlikte önce tek tek görüştüler, sonra toplu olarak görüştüler. Ardından bizi uygun gördüklerini tevdi ettiklerini söylediler. Bize atamalarını yaptılar. Bizden istedikleri şeyler vardı. Yani bizim yapmamız gereken şeyler. Bu şehir için elimizden geldiği kadarıyla vekillerimizle birlikte, belediye başkanımızla birlikte ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız Allah’ın izniyle” dedi.

“BİRAZ SÜREÇ UZADI AMA ONUNDA KENDİ İÇİNDE SEBEPLERİ VARDI”

İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Cumhurbaşkanımıza, Teşkilat Başkanımıza, Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza, vekillerimize ve belediye başkanımıza bana vermiş oldukları destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Elazığ halkına inşallah en iyi hizmeti yapmak için elimizden geleni yapacağız. Biraz süreç uzadı ama onunda kendi içinde sebepleri vardı” dedi.

“BİRİKMİŞ SORUNLAR VAR AMA ÇÖZÜLMEYECEK SORUNLAR DEĞİL”

Elazığ için ellerinden geleni yapacaklarını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Sorunları biliyoruz, sorunları tek tek öncelik ve önem sırasına göre ele alacağız. Samimiyetle memleketin istediği de odur. Elimizden geldiği kadarıyla sorunların üstüne giderek; kendi çözebileceklerimizi kendimiz çözeceğiz. Vekillerimizle birlikte çözebileceğimizi vekillerimizle çözeceğiz. Bizim çözemediğimizi Genel Merkeze Ankara’ya hükümetimize taşıyacağız. Onun takipçisi olacağız. Bunları yapmak çok zor değil. Yeter ki gayret ve samimiyet olsun. Elazığ’ın da buna ihtiyacı var. Birikmiş sorunları var ama çözülmeyecek sorunlar değil” ifadelerini kullandı.

“YENİ YÖNETİM OLACAK”

İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yönetimi değiştirecek misiniz? sorusuna ise “Yeni yönetim olacak inşallah” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
booked.net
Elazığ Merkez Nöbetçi Eczaneleri