Akparti Haberleri

Akparti Haberleri

Yıldırım:Sorun Var ki Konuşuluyor!

Elazığ’da usulsüz yıkım iddiaları ile ilgili Ak Parti Milletvekillleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ’dan sonra Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da konuştu.

Yıldırım;Lgs sınavına girecek gençlerimize başarılar diliyorum

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, LGS'ye (Liselere Geçiş Sınavı) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Uğurcan Güleç'e yeni görev

Önceki dönem AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Başkan Yıldırım Engelsiz Gençlerle buluştu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve AK Parti Gençlik Kolları’nın organizasyonunda engelsiz gençlerle buluştu. 

Başkan Yıldırım Polislerle İftar Yaptı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ramazan ayının bitmesine günler kala kontrol noktasında görevli polislerle iftar yaptı.

Başkan Yıldırım’dan İsrail’e Tepki

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarının insanlık suçu olduğunu belirterek, "Geldiğimiz noktada artık hiçbir uluslararası kuralı tanımayan, hukuk tanımayan, hiçbir tepkiye kulak asmayan, şımarıklığı zirve yapmış İsrail'in saldırılarını kınıyorum" dedi.

Yıldırım’ın Kadir Gecesi Mesajı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Elazığ Cumhuriyet Baş Savcılığı son noktayı koydu!

Organize suç örgütü lideri olan ve yurt dışında kaçak yaşayan Sedat Peker’in ilimiz Milletvekili Zülfü Tolga Ağar hakkında mesnetsiz ve asılsız iddiaları hakkında Elazığ Cumhuriyet Baş Savcılığı yazılı açıklamada bulunarak bahse konu Y.K isimli şahsın ölüm olayıyla ilgili olarak son noktayı koydu.

Milletvekili Ağar'dan Sert Yalanlama! “Adı geçen gazeteciyi tanımam”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, suç örgütü mensubu Sedat Peker'in iddialarına yönelik açıklama yaptı.

Halktan mı kaçılıyor?

ŞEHİR MERKEZİNDEN ATAŞEHİR MAHALLESİ MALATYA CEDDESİ’NE TAŞINAN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞININ YENİ BİNASI, ŞEHRE UZAKLIĞI YÖNÜYLE ELEŞTİRİ ALIRKEN HALKTAN KAÇMAK OLARAK DA YORUMLANIYOR.

SAYIN VALİ ; AKP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PSİKOLOJİSİNDEN BİRAN ÖNCE KURTULMALIDIR!

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Erhan Karakuş Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ın ayrımcılık yaptığını belirterek;Sayın vali, henüz kaymakam görevinde iken 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Akparti Aksaray Milletvekili Aday Adayı için müraİlin mülki amiri olan ve tarafsız olması, yasalarla görev tanımı yapılmış bir kurum yöneticisinin siyasi aksiyon içinde olması düşünülemez.caat etmiştir madem ki siyasetle ilgileniyor ve gündemin nabzını tutmak istiyor, bu şehirdeki tüm siyasi partileri ziyaret etsin bizde söyleyeceklerimizi yüzüne söyleyelim''dedi.

''Biz AKPARTİ’li kadınlar olarak önce İNSANIZ, sonra KADINIZ''

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Uluslararası Dayanışma Günü nedeniyle Ak Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Gülersem ÇOPUR yazılı basın açıklamasında bulundu