Akparti Haberleri

Akparti Haberleri

Adaylar Kayıp!

Haziran 2023 tarihinde yapılacak genel seçimleri için parti genel merkezleri ve teşkilatlar sandık müşahitleri başta olmak üzere eğitimlerini hızlandırırken bu seçimlerde Milletvekili adayı olmayı düşünenlerin hala sahaya çıkmamış olması anlamlı bulunuyor.

Erdoğan ve Arşivler Bulut'u yalanlıyor

Aşırı yağışların oluşturduğu olumsuzluklar ve altyapı yetersizliği ile AK parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında başlayan polemik değişik iddia ve ithamlarla devam ediyor.

Milletvekili Ağar Gençlerle Bir Araya Geldi

AK Parti'nin daha güçlü olmasıyla birlikte Türkiye'nin de güçlü olacağını aktaran AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 'O nedenle bizim mesuliyetimiz Türkiye'ye karşıdır. Türkiye'nin daha güçlü bir Türkiye olma iddiasının en büyük dayanağı gençlerdir' dedi.

Siyasilerimiz Etkisiz Kaldı

Yeni bir Ferrokrom, Maden Bakır işletmeleri ve Çimento fabrikası vakası yaşanmasın dedik. Zengin maden yataklarını Elazığ olarak bizler işletelim işsizlik ve üretime katkı sunalım hem devlet, hem Elazığ kazansın dedik. Etso öncülüğünde Elazığ Girişim Gurubunu kurarak teminat olarak gerekli bedeli topladık. Ancak şartnamadeki bazı maddelerin belirli bir firmayı tarif ediyor gerekçesi ile bunun düzeltilmesini istedik. Siyasilerimiz, Etso ve Stk’latımız bu konuda fikir birliğine varıp adımlar attılar,ancak sonuç değişmedi. İki kez ertelenen ihale aynı şartname ile 21 Nisan’da gerçekleştirilecek ve büyük bir ihtimalle malum şirkete gidecek. Bu tablo da gösteriyor ki siyasilerimizin bu konuda herhangi bir etkisi ve yaptırım gücü bulunmuyor...

Demirbağ 'Evet' Oyu Verdi

HDP’li milletvekili Semra Güzel’in TBMM’de yapılan dokunulmazlığının kaldırılması oylamasına Elazığ Milletvekillerinden sadece CHP Milletvekili Gürsel Erol ile Ak Parti Milletvekili Sermin Balık’ın katıldığına medyada yayınlanan haberler, Haber Ayrıntı sitesinde de yer bulmuştu. Yaptığımız haberin ardından Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın da oylamaya katılarak “evet” oyu verdiği Meclis tutanaklarıyla ortaya çıktı.

Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor

Ak Parti Elazığ il binasının resmi açılış töreni ve teşkilat çalışmaları amacıyla ilimize gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarif ettiği belediyecilik ilkelerini uygulayarak hayata geçirdiği vizyon projelerle şehre değer kattığını ifade etti.

Dokunulmazlık Oylamasına Sadece Erol ve Balık Katıldı

HDP’li vekil Semra Güzel’in TBMM’de yapılan dokunulmazlığının kaldırılması oylamasına Elazığ Milletvekillerinden sadece CHP Milletvekili Gürsel Erol ile Ak Parti Milletvekili Sermin Balık katıldı.

Bu Ne Hız Altın Çocuk!

Çemişgezek Belediye Meclisi Üyesi ve Tunceli Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Enes Somyürek, önce Mazgirt Belediyesi'nde büro muhasebe elemanı, sonra Dsi Tunceli İl Müdürlüğüne geçici olarak görevlendirilmişti.

Ak Parti’nin Vefalı Kadınları

Ak Parti Elazığ Kadın Kolları İl Başkanı Canan Şavlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Medya ve Reklam kuruluşumuzu ziyaret ettiler

Polemik Değil,Hizmet İstiyoruz

İlimizin çözüm bekleyen yüzlerce sorunu varken, Dsi 9. Bölge Müdürlüğü Kuzova’da bulunan Köy Muhtarlıklarına “Maliyetler Yüksek Ekim Yapacaksanız Bu Gerçeği Düşünün” yazısı gönderirken Milletvekillerinin sosyal medyada birbirleri aleyhinde ithamlarda bulunması vatandaş tarafından doğru bulunmuyor…

Yıldırım:Sorun Var ki Konuşuluyor!

Elazığ’da usulsüz yıkım iddiaları ile ilgili Ak Parti Milletvekillleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ’dan sonra Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da konuştu.

Yıldırım;Lgs sınavına girecek gençlerimize başarılar diliyorum

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, LGS'ye (Liselere Geçiş Sınavı) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Uğurcan Güleç'e yeni görev

Önceki dönem AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Başkan Yıldırım Engelsiz Gençlerle buluştu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve AK Parti Gençlik Kolları’nın organizasyonunda engelsiz gençlerle buluştu. 

Başkan Yıldırım Polislerle İftar Yaptı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ramazan ayının bitmesine günler kala kontrol noktasında görevli polislerle iftar yaptı.

Başkan Yıldırım’dan İsrail’e Tepki

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarının insanlık suçu olduğunu belirterek, "Geldiğimiz noktada artık hiçbir uluslararası kuralı tanımayan, hukuk tanımayan, hiçbir tepkiye kulak asmayan, şımarıklığı zirve yapmış İsrail'in saldırılarını kınıyorum" dedi.

Yıldırım’ın Kadir Gecesi Mesajı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Elazığ Cumhuriyet Baş Savcılığı son noktayı koydu!

Organize suç örgütü lideri olan ve yurt dışında kaçak yaşayan Sedat Peker’in ilimiz Milletvekili Zülfü Tolga Ağar hakkında mesnetsiz ve asılsız iddiaları hakkında Elazığ Cumhuriyet Baş Savcılığı yazılı açıklamada bulunarak bahse konu Y.K isimli şahsın ölüm olayıyla ilgili olarak son noktayı koydu.

Milletvekili Ağar'dan Sert Yalanlama! “Adı geçen gazeteciyi tanımam”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, suç örgütü mensubu Sedat Peker'in iddialarına yönelik açıklama yaptı.

Halktan mı kaçılıyor?

ŞEHİR MERKEZİNDEN ATAŞEHİR MAHALLESİ MALATYA CEDDESİ’NE TAŞINAN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞININ YENİ BİNASI, ŞEHRE UZAKLIĞI YÖNÜYLE ELEŞTİRİ ALIRKEN HALKTAN KAÇMAK OLARAK DA YORUMLANIYOR.

SAYIN VALİ ; AKP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PSİKOLOJİSİNDEN BİRAN ÖNCE KURTULMALIDIR!

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Erhan Karakuş Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ın ayrımcılık yaptığını belirterek;Sayın vali, henüz kaymakam görevinde iken 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Akparti Aksaray Milletvekili Aday Adayı için müraİlin mülki amiri olan ve tarafsız olması, yasalarla görev tanımı yapılmış bir kurum yöneticisinin siyasi aksiyon içinde olması düşünülemez.caat etmiştir madem ki siyasetle ilgileniyor ve gündemin nabzını tutmak istiyor, bu şehirdeki tüm siyasi partileri ziyaret etsin bizde söyleyeceklerimizi yüzüne söyleyelim''dedi.

''Biz AKPARTİ’li kadınlar olarak önce İNSANIZ, sonra KADINIZ''

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Uluslararası Dayanışma Günü nedeniyle Ak Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Gülersem ÇOPUR yazılı basın açıklamasında bulundu