Esrar Haberleri

Esrar Haberleri

Elazığ’da uyuşturucu operasyonu: 12 kişi gözaltına alındı

Elazığ'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kilo 707 gram esrar ve 1 kilo 180 gram metamfetamin maddesi ele geçirilirken, 12 kişi hakkında işlem yapıldı.

Elazığ’da uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Elazığ'da jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 129 kök kenevir bitkisi ve 250 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.

Elazığ’da el çantasında 2 kilo 150 gram esrar ele geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda el çantası içerisinde 2 kilo 150 gram kubar esrar maddesi ele geçirilirken, 1 şüpheli gözaltına alındı.

Elazığ’da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'ın Palu ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 457 kök kenevir bitkisi ile 470 gram kubar esrar ele geçirildi.

Elazığ- Malatya Yolunda 11 Kilo 450 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

Malatya'da uyuşturucuya geçit vermeyen polis ekipleri başarılı bir operasyona daha imza atarak bir otomobilde kova içerisine gizlenmiş 11 kilo 450 gram toz esrar maddesi ele geçirdi.

Elazığ’da 110 kök kenevir ele geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada, ormanlık alanda 110 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Tunceli’de uyuşturucu operasyonu: 1 kişi gözaltına alındı

Tunceli'de Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda 13 kilogram 320 gram kenevir, 10 bin lira para ve çok miktarda kenevir tohumu ele geçirilirken, olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Elazığ’da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Elazığ'da jandarma ekiplerince zehir tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda, 23 gram 'Hibrit esrar' olarak da bilinen skunk maddesi ele geçirildi.

Elazığ’da jandarmadan zehir tacirlerine eş zamanlı operasyon

Elazığ'ın Palu ilçesinde düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 27 kök kenevir bitkisi ile 200 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Tunceli’de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda 444 gram esrar maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Elazığ’da kenevir eken şüpheli yakalandı

Elazığ’da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada yasadışı kenevir ekimi yapan şüpheli, yakalanarak gözaltına alındı. Operasyonda, 67 kök kenevir bitkisi, 5 gram kubar esrar, 2 adet ruhsatsız tabanca ve tabancalara ait 65 adet fişek ele geçirildi.

Tunceli’de narkotik operasyonu

Tunceli Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen narkotik operasyonunda 575,47 gram esrar maddesi, 36 kök kenevir bitkisi ve 2 ruhsatsız tüfek ele geçirildi. Operasyonda 2 şahıs gözaltına alındı.

Elazığ’da yolcunun üzerinden 2 kilogram kubar esrar çıktı

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonda 2 kilogram kubar esrar ele geçirildi.

Elazığ’da 2,5 kilo Esrar Ele Geçirildi

Elazığ'da jandarmanın yaptığı çalışmada 2,5 kilo esrar ele geçirilirken bir şüpheli gözaltına alındı.

Elazığ’da Araca Zulalanmış Vaziyette 1 Buçuk Kilo Esrar Ele Geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, araca zulalanmış vaziyette 1 kilo 500 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Zehir tacirlerine operasyon, 17 kilo esrar ele geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada 3 şüpheli tespit edilerek yakalandı, 17 kilogram kubar esrar ile çok miktarda hint keneviri ele geçirildi.

600 gr Uyuşturucu madde ele geçirildi

Elazığ’da Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmada 600 gram toz esrarı otobüsle götürdüğü belirlenen 3 şüpheli yakalandı.

Toz esrarı araziye saklayan şüpheli yakalandı

Elazığ'da 844 gram toz esrarı araziye saklayan şüpheli yakalandı.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE DEVAM EDİYOR

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yol kontrol uygulamasında 65 gr metamfetamin maddesi ve 4 gr esrar ele geçirdi.

ZEHİR TACİRLERİNE ŞAFAK BASKINI

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ilimiz genelinde uyuşturucu madde satışı yapan ve torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarının tespitine yönelik olarak yapılan planlı çalışmalar süresince; sokak satıcılarından uyuşturucu madde satın aldıkları belirlenen 30 şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Kullanmak Suçundan adli işlem yapılmış ve yapılan aramalarda 20 gr kubar esrar, 4 gr toz esrar, 1 gr metamfetamin, 61 adet ecstasy hap ve bir miktarda kokain maddesi ele geçirildi.

ZEHİR TACİRLERİ POLİS'TEN KAÇAMADI

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucuyla mücadele kapsamında son bir hafta içerisinde yapılan çalışmalarda; şüpheli bir araçta 1.100 gr esrar maddesi ele geçirilmiş, konu hakkında gözaltına alınan 2 şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edilmiş ve Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan mahkemece 1 şahıs tutuklandı.

JANDARMA'DAN SUÇ ÜSTÜ

Palu'da Jandarma ekiplerinin zehir tacirlerine yönelik operasyonda 313 kök kenevir bitkisi, 10 gr. Kenevir bitkisi tohumu ve 1 paket kubar esrar içiminde kullanılan sargı kağıdı ele geçirildi.

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar sırasında, uyuşturucu madde bulundurulduğu tespit edilen bir adrese düzenlenen operasyonda 667 gr toz esrar maddesi ele geçirildi.

Şimşek'in Sayesinde 5.400 gr Esrar Yakalandı

Elazığ emniyet müdürlüğü narkotik şubede eğitimli dedektör köpek Şimşek sayesinde 5.400 gr essrar yakalandı.

1 Kg Esrar Ele Geçirildi

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü,''gerek ilimize yönelik gerekse de ilimiz güzergahları kullanılmak suretiyle gerçekleştirilmek istenen her türlü yasa dışı faaliyetlerin önlenmesi amacıyla kentimiz giriş noktalarında oluşturulan Polis Uygulama Noktalarında kontrollerimiz titizlikle yürütülmektedir.'' ifadelerini kullandı.

UYUŞTURUCU KULLANMAKTAN 6 KİŞİYE İŞLEM YAPILDI

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ilimizde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak 16 Mart 2020 tarihinde yapılan çalışmalar sırasında, uyuşturucu kullandıkları belirlenen 6 şahsa Uyuşturucu Madde Kullanmak Suçundan işlem yapılmış olup yapılan üst aramalarında 14 gr toz ve 38 gr kubar esrar maddesi ile bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

Uyuşturucu İle Mücadele Çalışmaları

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, ilimizde meydana gelebilecek uyuşturucu madde ticaretinin önlenmesine yönelik olarak 20.01.2020 tarihinde yapılan çalışmalarda; ilimiz Merkezinde Uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen Z.M. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada 384 gr toz esrar, 13.05 gr Kubar esrar, 38 gr esrar tohumu, 190 adet hint keneviri bitkisi geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak Z.M. gözaltına alınmış olup tamamlanan işlemlerinin ardından 20.01.2020 tarihinde Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

Uyuşturucu İle Mücadele Çalışmaları

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerimize bağlı Motosikletli Polis Timleri tarafından Elazığ – Diyarbakır yolu güzergahında gerçekleştirilen Asayiş Sabit Yol Uygulaması esnasında şüpheli görülen bir araçta yapılan kontrollerde 4.400 gr kubar esrar maddesi ele geçirildi.

UYUŞTURUCU SATICISINA YÖNELİK OPERASYON

Elazığ’da yapılan operasyonda 68 adet extacy hap ve 1 gr esrar maddesi ele geçirilirdi.

7 KİLO ESRARLA YAKALANAN 3 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Elazığ İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, uyuşturucu ile mücadele kapsamında çalışma yaptı.