Feyzi Gürtürk Haberleri

Feyzi Gürtürk Haberleri

İbb Heyeti Elazığ’da

CHP Milletvekili Gürsel EROL’un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma sözü veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB’den bir heyeti Elazığ’a gönderdi. Heyet, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile birlikte incelemelerde bulundu.

BİLSEM’li öğrenciler, TEKNOFEST’te Elazığ’ı temsil edecek

Elazığ Bilim ve Sanat Merkezi'ndeki ( EL-BİLSEM) öğretmen ve öğrenciler, hazırladıkları projeler ile TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde yarışacak.

Öğrencilerin hazırladığı proje sergisi açıldı

Elazığ'da ortaokul öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Proje Sergisi açıldı.

TÜBİTAK 4005 Projesinin Tanıtımı Gerçekleştirildi

Destek Eğitim Odası Öğretmenleriyle Bilimin Yenilikçi Uygulamalarına Yolculuk isimli projenin tanıtım toplantısına Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Şube Müdürü Özgür GÜLER, Bilim Sanat Merkezi Müdürü Zülfü YAPICI ve proje sahibi öğretmenler katıldılar.

Twinning projesi başarılı bir şekilde tamamlandı

Elazığ Akçakiraz Yüzbaşı İlkokulu sınıf öğretmeni Osman Hayri Topuz  ile Kovancılar İsmetpaşa İlkokulu sınıf öğretmeni Fethiye Sert'in katılımlarıyla yürütülen Sihirli Parmaklar isimli eTwinning projesi başarılı bir şekilde tamamlandı. 

2021 PIRLS UYGULAMASI

PIRLS 2021 (Uluslararası Okuma Becerileri Gelişimi Araştırması) nihai uygulamasında ülkemizi temsil edecek olan Altınçevre ve Şehit Fethi Murat İlkokullarını İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ziyaret etti.

ELAZIĞ BELEDİYESİ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA PROTOKOL

Elazığ Belediyesi Kent Meydanı Projesi kapsamında Elazığ Belediyesi’ne devredilen Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nin arsasına karşılık Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilecek 16 derslikli okul inşasına yönelik protokol, Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından imzalandı.

KOMPOST VE ATIK TOPLAMA ALANI TANITIM PROGRAMI

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayesinde ülkemiz genelinde başlatılan “Sıfır Atık Projesi” seferberliği kapsamında Cemil Meriç Fen Lisesi tarafından kurulan atık toplama merkezi ve kompost alanının açılışı Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ün katıldığı bir programla gerçekleştirildi.

EĞİTİM CAMİASINDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” kampanyası dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret ederek kampanyaya destek oldular.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ KURULU TOPLANTISI MADEN’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Pandemi süreci nedeniyle yapılan uzaktan eğitim çalışmalarını değerlendirmek, ilçelerimizde Okulum Temiz projesine katılımın değerlendirilmesi ile yapımı devam eden veya programa alınan okul binalarının iş ve işlemlerini görüşmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Maden ilçemizde Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ün başkanlığında bir araya geldi.

GÜRTÜRK'ÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle yazılı açıklamada bulundu.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRTÜRK'ÜN 29 EKİM MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle açıklamada bulundu.

DEPREMZEDE ÖĞRENCILERIN ÖZNEL İYİ OLUŞ DÜZEYLERININ ARTTIRILMASI PROJESI

"Depremzede Öğrencilerin Öznel İyi Oluş Düzeylerinin Arttırılması" Projesi kapsamında İl Vaizi İrfan ÇAVAŞ, Dr. Öğretim Üyesi Rahime ÇELİK ve Din Hizmetleri Uzmanı Sare EVCİMİK Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ü ziyaret ettiler.

MÜDÜR GÜRTÜRK YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk İnşaatı Devam Eden Okul Binalarımızda İncelemelerde Bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk'ten LGS Mesajı

Milli eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk 20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılan olan Lise Geçiş Sınavı ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. Sınavla ilgili tüm hazırlıkların yapıldığını, gerekli tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Müdür Gürtürk, biz sınava girecek olan tüm çocuklarımıza güveniyoruz. Onlar için tüm tedbirlerimizi alarak sınava sağlıklı bir ortamda girebilmeleri için uygun olan tüm şartları sağladık. Öğrencilerimizin ve velilerimizin de içi rahat olsun dedi.

Gürtürk'' Yönetici ve Öğretmenleri Tebrik Etti''

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, TÜBİTAK 2004-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında, Malatya Bölge Sergisinde Birincilik Ödülü alan ve bölgemizi Ankara Final Sergisinde temsil etmeye hak kazanan proje danışman öğretmenlerine ve okul yöneticilerine Teşekkür Belgesi verdi.

''Kitap Okuma ve Eleştirel Bakış'' Yarışmasında Derece

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Kitap Okuma ve Eleştirel Bakış" konulu kitap okuma yarışmasında Türkiye 5. olan Cemil Meriç Fen Lisesi 9. sınıf öğrencisi İrem İlbasmış, Ortaöğretim Şube Müdürü Ferhat Emre, Okul Müdürü Mustafa Karaaslan, Müdür Yardımcısı Celal Paker ile birlikte İl Milli eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından kabul edildi. Başarısından dolayı öğrencimizi tebrik eden Müdür Gürtürk öğrencimizi ödüllendirerek bir süre sohbet etti.

Gürtürk '' 19 Mayıs Kutlu Olsun''

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bir mesaj yayımladı.

Gürtürk '’ Bu Zamanda Bol Bol Kitap Okuyalım'’

Elazığ Milli eğitim müdürü Feyzi Gürtürk “Elazığ Her Yerde Okuyor” projesi kapsamında konteyner kentlerde kalan çocuklara kitap dağıtımında bulundu.

Feyzi Gürtürk'' Çocuklarımız Bu Milletin Geleceği''

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 100. yılını, Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, egemenliğin sahibi olan millet iradesinin geleceğimizin teminatı olduğunu ifade etti.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk Video Konferans Aracılığı İle Okul Müdürleri İle Görüştü

Yeni tip Korona virüs tehdidi nedeni ile Uzaktan Eğitim ile eğitimine devam eden öğrencilerin durumları ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendirmek, süreç içerisinde okullarımız tarafından alınan tedbirleri görüşmek, öğrencilere daha hızlı bir şekilde ulaşmanın yöntemleri üzerinde görüş alış verişinde bulunmak üzere bugün Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk il genelinde görev yapan tüm okul müdürleri ile bir Video Konferans gerçekleştirdi.

Gürtürk E-Konferans Görüşmesi Yaptı

Elazığ il milli eğitim müdürü Feyzi Gürtürk uzaktan eğitim süreci hakkında il ve ilçe yöneticileri ile e-konferans görüşmesi gerçekleştirdi.

Gürtürk Bir Aylık Maaşını bağışladı

İl millî eğitim müdürü Feyzi Gürtürk biz bize yeteriz Türkiye'm diyerek Milli Birlik ve Beraberlik kampanyası kapsamında bir aylık maaşını bağışladığını duyurdu.

Oyun Terapisi Etkinlikleri Devam Ediyor

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından depremzede çocuklara yönelik olarak düzenlenen Psikososyal Destek çalışmaları Nahide Karakaya İlkokulunda Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ün de katılımı ile devam etti.

Gürtürk''Okullarımız 24 Saat Hizmette''

Elazığ il milli eğitim müdürü Feyzi Gürtürk okullarımız depremzedelere yardım etmek için 24 saat hizmette dedi.

İlçe MEM Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Her ay bir ilçede gerçekleştirilen "İlçe Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısı"nın bu ay ki ev sahibi Kovancılar ilçesi oldu. Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ün başkanlığında Kovancılar ilçesinde gerçekleştirilen toplantıya 10 İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte Strateji Şube Müdürü Cemil ÇİFTCİ, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Metin ÖZGEN ve Koordinatör Maarif Müfettişi M. Selçuk TANRVERDİ de katıldı.

Gürtürk''Türkiye Şampiyonu Masa Tenisi Takımımızı Ağırladık''

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı, resmî ve özel her tür ve seviyedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin; Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde iletişim ve motivasyonun artırılması, okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi için başlatılan Türkiye Öğretmenler Kupasında Türkiye 1. olan Kadın Masa Tenisi ekibimiz Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ü ziyyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk yarıyıl Mesajı yayımladı

“Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye” parolası ile çıktığımız bu meşakkatli yolda her gün birlikte olduğumuz sevgili çocuklarımız, Gelecek Sizinle Şekillenecek. Güçlü Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan tüm çocuklarımızın iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk Sivrice ve Baskil İlçelerindeki Okullarımızı Ziyaret Etti.

Odağına insanı alan 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında dokunamadığımız, bire bir görüşemediğimiz hiçbir öğretmenimiz kalmayacak diyen İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK geçen hafta Palu ilçemizde yaptığı okul ziyaretlerinin ardından bugün de Sivrice ve Baskil ilçelerimizdeki okullarımızda incelemelerde bulundu.

Gürtürk TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk; Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisini ziyaret etti.