Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

CHP Heyeti Okul Yapımı İçin Elazığ’da

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan birçok okul yıkılmıştı. Kentte yaşanan okul sıkıntısını çözmek adına CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un talebi üzerine CHP’li İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri kentte okul yapma kararı almıştı. Bugün, İzmir Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı başkanlığındaki heyet, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte okul yapımı için incelemelerde bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Elazığ'a Okul Yaptıracak

Elazığ Milletvekili Gürsel EROL’un girişimleriyle İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyesinden sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi de Elazığ’da okul yapma talebini Elazığ Valiliği’ne iletti.

Elazığ'a Okul Yaptıran İBB'Ye Vekil Erol'dan Teşekkür

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, 24 Ocak depreminde hasar gören okullar yerine tam donanımlı bir okul yapacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İBB Başkanı Ekrem İMAMOĞLU’nun talimatlarıyla İBB meclisine sunulan Elazığ’da okul yapma önergesi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi. Kararın ardından EROL, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisindeki tüm partilerin grup başkanvekillerini telefonla arayarak Elazığ halkı adına teşekkürlerini iletti. Ayrıca EROL, 342 kişiden oluşan İBB meclis üyelerine bir teşekkür mektubu yazdı.

Vekil Erol'dan Japon turiste ziyaret

Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Sivrice'de kamp yaparken bacağından bıçaklanan Japon turisti ziyaret etti.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan İmamoğlu'na teşekkür

CHP Milletvekili Gürsel EROL'un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma kararı mecliste kabul edildi.

'Kimse Ben Yaptım Oldu Diyemez'

Gazetemizin geçtiğimiz Hafta “Çivisi Çıkmış Şehir” Manşetiyle verdiği usulsüz ve ihalesiz yıkımlar Meclis Gündemine taşınıyor. Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'daki yıkımlarla ilgili Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un cevaplaması istemiyle Soru Önergesi verdi.

Milletvekili Erol’dan Rektör Göktaş’a tepki

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Fırat üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Erol :İhalesiz yapılan yıkımların takipçisi olacağız

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, TBMM’de 24 Ocak depremi sonrası Elazığ’da ağır hasarlı binaların yıkımlarının usulsüz yapıldığı iddialarına ilişkin soru önergesi verdi.

Vekil Erol :Elazığ neredeyse bizde oradayız

Ankara Elazığ Kültür Derneği’nin düzenlediği Peynirli Ekmek Festivali yoğun ilgi gördü.

Milletvekili Erol'dan İşçi Alımı İle İlgili Açıklama

Milletvekili Erol: "İşe alım sürecini herhangi bir parti ayrımı gözetmeden yürütmek, hemşerilerimizin kamuda hakkaniyetli bir şekilde istihdamını sağlamak biz siyasetçilerin işsizliğin en büyük problem olduğu Elazığ’da hemşehrilerimize borcumuzdur."

Milletvekili Erol’dan Nupelda ve Ayaz’ın Ailesine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Nupelda ve Ayaz’ın ailesini ziyaret etti.

Milletvekili Erol şehit ailelerini yalnız bırakmadı

Elazığ Dernekler Federasyonu"Yalnız Değilsin" projesi kapsamında Elazığlı şehit ailelerini İstanbul'da ağırladı.

İbb Heyeti Elazığ’da

CHP Milletvekili Gürsel EROL’un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma sözü veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB’den bir heyeti Elazığ’a gönderdi. Heyet, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile birlikte incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi'ne Yoğun Katılım

Cumhuriyet Halk Partisi ELAZIĞ İl Başkanlığı’nda yapılan törenle farklı meslek gruplarından ve iş alanlarından partiye üye olan pek çok vatandaşa CHP İl Başkanı Yavuz DOĞDU ve milletvekili EROL tarafından parti rozeti takıldı.

CHP’nin Fener Alayı Yürüyüşü Yoğun İlgi Gördü

Elazığ’da 30 Ağustos Zafer Bayramının 99’uncu yıl dönümü kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İl Başkanlığı tarafından düzenlenen fener alayı büyük ilgi gördü.

Milletvekili erol, Torpili Olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim

Elazığ’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daimi işçi alımı yapılacağını kamuoyunun bilmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim” dedi.

Bu Kadar Gerginlik Fazla

Ak parti İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, Elazığ Valisi Erkaya YIRIK ile yaşadığı polemik ve bu gerginliğin ardından bu kez de Chp Milletvekili Gürsel EROL ile ciddi polemik yaşıyor. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar, bu tür gayretleri, şehrin gerçeklerinden ve sorunlarından kaçmak olarak yorumluyorlar.

Milletvekili Erol: Bu gün İslam aleminde her evde bir Hüseyin vardır

Elazığ El-Cem ve Ehlibeyt Cemevleri'nde Muharrem Ayı'nın son gününde Aşure etkinliği gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinlikte birlik ve beraberlik vurgusu yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,matem ayı olan Muharrem Ayında Kerbela'da şehit edilen Hz.Hüseyin'in adalet ve insanlık uğruna şehit olduğunu belirtti. Erol konuşmasına şöyle devam etti;

Chp'Nin Ortak Adayı Coşkun Çağlar Duran Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Merkezinde , Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un başkanlığında toplantı düzenlendi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Elazığ Sevdası

Lise öğrenimini ilimizdeki tarihi ELAZIĞ TİCARET LİSESİ’nde geçiren ve hemşehrimiz sayılan  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul milletvekili sıfatı ile 2009 yılında Kuzova Bölgesinde yaşanan sorunları gündeme taşımıştı.

Erol: Şerifoğulları Başarılı Bir Başkandır

Seçim vaatlerini bir bir yerine getirirken gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerini veren Elazığ Belediye Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI’nın başarıları muhalefete mensup Chp Milletvekili Gürsel EROL tarafından da takdir edildi.

Vekil Erol, Elazığ Emniyet patlamasının gerçekleştiği alanı ziyaret etti

Elazığ’da terör örgütü PKK mensupları tarafından 5 yıl önce düzenlenen ve 3 polisin şehit olduğu, 251 kişinin de yaralandığı Elazığ İl Emniyet Müdürlüğüne yönelik bomba yüklü araçla düzenlenen saldırının üzerinden 5 yıl geçti.

Milletvekili Gürsel Erol: “Aşıya güvenin, ben milletvekili olarak 3 doz aşımı oldum”

Aşılanmanın yalnızca bireysel değil aynı zamanda toplum sağlığının korunması ile ilgili bir süreç olduğunu belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 'Aşıya güvenin, ben milletvekili olarak 3 doz aşımı oldum' dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu teyzesinin cenaze törenine katıldı

TUNCELİ (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vefat eden teyzesi Fecire Işık'ın cenaze törenine katılmak için memleketi Tunceli'ye geldi.

Milletvekili Erol “Kentsel Dönüşüm Toplantısında Alınan Kararlar Kamuoyuna Açıklansın”

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da valilik koordinesinde yapılan Kentsel Dönüşüm Toplantısına neden kendisinin ve diğer siyasi parti başkanlarının çağrılmadığını sorgularken, toplantıda alınan kararların kamuoyuna açıklanmasını istedi.

Milletvekili Gürsel Erol, Evladına Kavuşan Annenin Sevincine Ortak Oldu

Diyarbakır'da oturan anne Ayşegül Biçer, oğlu Mustafa (17) için 3 Eylül Salı günü HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi başlattı. Kanser hastası Ayşegül Biçer, yaklaşık 3 yıl sonra oğluna kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol da oğluna kavuşan anneyi arayarak mutluluğuna ortak oldu.

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'

Geçtiğimiz hafta Rize'nin Güneysu ilçesinde sel felaketinde hayatını kaybeden 6 yurttaşımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Milletvekili Erol, 'Burada Elazığ’da gördüğüm tabloyu görüyorum, devlet burada'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 6 kişinin öldüğü sel felaketinin ardından Rize Güneysu'ya giderek incelemelerde bulundu.

Kazanan Elazığ Oldu

Elazığ’da sonucu şehre hizmete dönüşen ve türk siyasi hareketinde belki de ilk olan bir örnek yaşandı.

Pertek Köprü Sorunu Çözülüyor Mu?

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu’un dile getirdiği feribotların yetersizliği konusunu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Grup toplantısında gündeme getirdi.