Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Erdoğan ve Arşivler Bulut'u yalanlıyor

Aşırı yağışların oluşturduğu olumsuzluklar ve altyapı yetersizliği ile AK parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında başlayan polemik değişik iddia ve ithamlarla devam ediyor.

Milletvekili Erol’dan eski vekil Öztürk’e bayram telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk'ü arayarak bayramını kutladı.

Yine Klasik Yöntemlerle Peşkeş Çekildi

Maden ihalesinde ‘peşkeş’ iddialarını ilk duyuran Chp Elazığ Milletvekilli Gürsel Erol meclis kürsüsünde önemli açıklamalarda bulunarak ihale sürecini değerlendirdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol'dan Ulaş Ailesine Taziye Telefonu

*Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Gürsel Erol, vefat eden Karakoçan eski Belediye Başkanı olan Haydar Ulaş’ın oğlu Murat Ulaş’ı arayarak başsağlığı diledi.

Gürsel Erol, İhaleyi Alacak Firma Belli !

CHP Elazığ Milletvekili Erol, yine Elazığ’ı gündeme getirdi. TBMM’de konuşma yapan Milletvekili Erol, önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol, CHP’ye üye olan kadınlara rozet taktı 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yeni üyelere rozet takma töreni düzenledi. Törene, Milletvekili Gürsel Erol, İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, Kadın Kolları Başkanı Ayten Çekil ve yeni üyeler katıldı.  Törende Milletvekili Gürsel Erol, yeni üye olan 300 kadını temsilen 50 üyeye rozet taktı. 

Büyük sevinç yaşayan öğrencilerden Başkan Yavaş’a teşekkür

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un girişimi üzerine Ankara Büyükşehir Belediyesi, Elazığ'da okul yapma kararı almıştı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çokakoğlu, şimdiki adı Yıldızbağları Ortaokulu olan, yeniden yapıldıktan sonra Ankara Ortaokulu adını alacak olan okulun protokolünü imzalamak üzere Elazığ'a gelmişti. Çokakoğlu, Milletvekili Gürsel Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit ve CHP Elazığ İl Başkanı Çağlar Duran ile birlikte okulun protokolünü imzaladı. İmzaların atılmasından sonra okul inşaatına en kısa sürede başlanmasının planlandığı kaydedildi.

Ankara’dan depremi yaşayan Elazığ’a okul desteği

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Elazığ'da yaptıracağı okul için protokol imzalandı.

CHP’li Erol: “İhalenin şeffaf yapılıp yapılmayacağı konusunda tereddütlerim var”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'daki maden sahaları ile ilgili TBMM genel kurulunda gündem dışı konuştu. Rödovans taleplerini yineleyen Erol, ihalenin şeffaf yapılıp yapılmayacağı konusunda tereddütlerinin olduğunu belirtti.

Milletvekili Erol öncülüğünde hukuk öğrencileri TBMM’yi gezdi

Şehit Burhan Gatfar’ın oğlu Batuhan Gatfar, Yalova Hukuk Kulübü’nün Türkiye Büyük Millet Meclisini görmesi için organizasyon yaptı. Organizasyon kapsamında hukuk öğrencileri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gitti

Milletvekil Erol bir sene önce bu günü anlatmış 

Geçen sene TBMM’de konuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bu günleri anlatmış.  1970’li yıllarla bu günü değerlendiren Milletvekili Erol, “O kuyruklar yoksulluktan kaynaklı kuyruklar değil, yokluktan kaynaklı kuyruklardı. Ama bugünü değerlendirdiğimiz zaman yoksulluk var” dedi.

Demirbağ 'Evet' Oyu Verdi

HDP’li milletvekili Semra Güzel’in TBMM’de yapılan dokunulmazlığının kaldırılması oylamasına Elazığ Milletvekillerinden sadece CHP Milletvekili Gürsel Erol ile Ak Parti Milletvekili Sermin Balık’ın katıldığına medyada yayınlanan haberler, Haber Ayrıntı sitesinde de yer bulmuştu. Yaptığımız haberin ardından Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın da oylamaya katılarak “evet” oyu verdiği Meclis tutanaklarıyla ortaya çıktı.

Dokunulmazlık Oylamasına Sadece Erol ve Balık Katıldı

HDP’li vekil Semra Güzel’in TBMM’de yapılan dokunulmazlığının kaldırılması oylamasına Elazığ Milletvekillerinden sadece CHP Milletvekili Gürsel Erol ile Ak Parti Milletvekili Sermin Balık katıldı.

Milletvekili Erol " Maden sahaları ihalesinde " Ülke ve Maden ilçesinin menfaati gözetilmelidir

CHP Elazığ Milletvekilli Gürsel Erol, TBMM Genel Kurulunda "Elazığ'da yaşanan sorunlara" ilişkin gündem dışı söz aldı.  

CHP’li Erol, Bakan Dönmez ile görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüşerek Maden ilçesinde tespit edilen rezervlere ilişkin bilgilendirmelerde bulunarak şartnamede bazı değişikliklerin yapılmasını talep etti.

Milletvekili Erol: “Maden Sahası, Kamu Özel Sektör İş Birliği İle İşletilmeli”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden’de bulunan yeni maden sahasının kamu özel sektör iş birliği ile işletilmesi gerektiğini söyledi

Erol;Maden sahalarımız birilerine peşkeş çekilmesin

Cumhuriyet Halk Partisi Gürsel EROL Elazığ Maden Kısabekir Sahasında bulunan zengin rezervlerin çıkarılması ve işletilmesi ile ilgili 1 Mart’ta yapılacak ihale hakkında TBMM’de basın toplantısı düzenledi.

Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol’dan şehit Göl’ün annesine telefon

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Mardin'de el yapımı patlayıcının infilak etmesi nedeniyle şehit olan Elazığlı Coşkun Göl'ün annesi Hüsna Göl'ü arayarak görüntülü görüştü.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol: "24 Ocak Elazığ depremi " mesajı yayımladı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol: "24 Ocak Elazığ depremi mesajı" yayımladı

Özel, “Erol’a Sahip Çıkan Elazığlılara Teşekkür Ederim”

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Elazığlılar’a Milletvekili Gürsel Erol’a sahip çıktıkları için teşekkür etti. Tunceli’ye gitmek üzere Elâzığ’a gelen Özel, iktidara geldiklerinde Elâzığ’a bütün hizmetleri yapacaklarını söyledi.

Erol; Olayın yakın takipçisi olacağız

Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan Enes Kara'nın intaharı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol, Şehit Fethi Sekin’i Unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şehadetinin 5. yılında, Fethi Sekin’i andı.

Diyarbakır Annelerinden Milletvekili Erol'a Geçmiş Olsun Telefonu

Terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelerden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a geçmiş olsun telefonu.

Milletvekili Erol'dan yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol yeni yıl dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Diyarbakır annelerinden Milletvekili Erol’a geçmiş olsun telefonu

Terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan aileler, prostat kanseri teşhisi konulan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Gürsel Erol'a Kanser Teşhisi Konuldu

Gürsel Erol televizyon kanalında katıldığı canlı yayında “Prostat Kanseri” teşhisi konulduğunu, 15 Ocak’ta operasyon geçirerek tedavi sürecine gireceğini ve siyasete ara vereceğini açıkladı.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Emniyet teşkilatına yapılan maaş haksızlığı giderilsin” dedi.

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İçişleri Bakanlığına bağlı olarak iç güvenliği sağlamakla Polis teşkilatının ücret adaletsizliğinin giderilmesini ve buna bağlı olarak emniyet personelinin maaşlarında ve özlük haklarında iyileştirmeler yapılmasını istedi.

Milletvekili Erol’dan, Elazığ’ın gururu Ahsen’e tebrik telefonu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tayland'ta düzenlenen Muaythai Dünya Şampiyonasında dünya 3'üncüsü olan Ahsen Duran'ı telefonla arayarak tebrik etti.

Milletvekili Erol" Elazığ Neredeyse Bizde Oradayız"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol İstanbul Maltepe etkinlik alanında gerçekleşen Elazığ Yöresel Ürünler Fuarını ziyaret ederek vatandaşlar ve esnafla buluştu.