Ilaçlama Haberleri

Ilaçlama Haberleri

Elazığ Belediyesi, Şehir Genelinde Hijyen ve İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, daha yaşanabilir bir Elazığ için şehrin tüm noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Haftanın Yedi Günü İlaçlama Çalışması

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için sinek, sivrisinek, ağaç ve bitki zararlılarına karşı şehir genelinde ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

TUHAFİYECİLER ODASI’NDAN İLAÇLAMA VE DEZENFEKTE PROTOKOLÜ

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası ve ilimizde faaliyet gösteren bir ilaçlama ve dezenfekte firmasıyla indirim protokolü imzalandı.

LOKANTACILAR ODASI’NDAN İLAÇLAMA VE DEZENFEKTE PROTOKOLÜ

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası ve ilimizde faaliyet gösteren bir ilaçlama ve dezenfekte firmasıyla indirim protokolü imzalandı.

BELEDİYEDEN HAFTA SONU MESAİSİ

Covid-19 nedeniyle ülke genelinde uygulanan 56 saatlik sokak kısıtlamasını fırsata çeviren Elazığ Belediyesi, mesai saatlerinin yanı sıra hafta sonları da hizmet etmeyi sürdürüyor. Denetimden ilaçlama çalışmalarına, temizlikten ağaç ve bitki dikimine her alanda faaliyet yürüten ekipler, daha yaşanılabilir bir Elazığ için şehrin farklı noktalarında çalışmalarını sürdürüyor.

HİJYEN VE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi, son günlerde hızla artış gösteren Covid-19 vakalarına karşı denetim, temizlik ve ilaçlama çalışmalarını artırdı.

İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri halk sağlığını korumak amacıyla şehir genelinde sinek ve haşere ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Veteriner Ekipleri İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde uçkun ve haşere ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, vatandaşların rahat bir yaz dönemi yaşaması ve halk sağlığının korunması amacıyla sinek ve sivrisineklere yönelik ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Uçkunla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için sinek, sivrisinek, ağaç ve bitki zararlılarına karşı ilaçlama çalışmalarını şehrin dört bir yanında sürdürüyor.

İl Özel İdaresi İlaçlama Hazırlıklarını Tamamladı

Merkez ve ilçelerde köylerde yaz ayları boyunca sürdüreceği ilaçlama çalışması için hazırlıklarını tamamladı.

Lokantalar Dezenfekte Edildi

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odasına kayıtlı işletmelerde dezenfekte ve ilaçlama çalışması gerçekleştirildi.

Kuaförler Dezenfekte Edilip, İlaçlandı

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası üyelerinin işletmelerini dezenfekte ederek ilaçlama çalışması gerçekleştirildi.

İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi, halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için sinek, sivrisinek ve haşerelere yönelik ilaçlama çalışmalarını şehrin dört bir yanında sürdürüyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte, sinek, sivrisinek, ağaç ve bitki zararlılarına karşı ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi, havalarını sınması ile birlikte insan sağlığını tehdit eden faktörlerle mücadele etmek üzere mezarlık alanları başta olmak üzere şehir genelinde kapsamlı bir ilaçlama çalışması başlattı.