Ipekyolu Haberleri

Ipekyolu Haberleri

Başkan Şerifoğulları: ‘Türkiye Drone Şampiyonası Öncesi Hazırlıklarımızı Tamamladık’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TEKNOFEST himayesinde 3-4 Temmuz tarihlerinde Elazığ’da gerçekleştirilecek Türkiye Drone Şampiyonası’nın yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

İPEK YOLU GENÇLİK MERKEZİ, FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle açılışı gerçekleştirilen Türkiye’nin tek, Avrupa’nın ise en büyük İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi faaliyetlerine start verdi.

“ELAZIĞ, BİZE HEP GÜÇ VERDİ”

TOKİ TARAFINDAN YAPIMI TAMAMLANAN DEPREM KONUTLARININ ANAHTAR TESLİMİ VE İPEKYOLU GENÇLİK MERKEZİNİN AÇILIŞI İÇİN İLİMİZE GELEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ELAZIĞLILARIN GİRDİĞİ HER MÜCADELEDE KENDİSİNE GÜÇ VERDİĞİNİ İFADE ETTİ.

Başkan Şerifoğulları, Vali Yırık ve Milletvekili Bulut İle Birlikte İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Valisi Erkaya Yırık ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile birlikte İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesi ile Sürsürü Mahallesi, Aşağı Demirtaş Konteyner Kenti ve Kapalı Çarşıyı ziyaret etti.

İpekyolu Gençlik Merkezi Çalışmaları Tanıtıldı

İl Özel İdaresinin ana yürütücülüğünde yapım süreci hızla devam ettirilen ve artık sona yaklaşılan İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde gelinen aşama İl Özel İdaresi yöneticileri tarafından yerinde incelendi.

MİLLETVEKİLİ BULUT: “AVRUPADA BİR İLK ELAZIĞ’DA HAYATA GEÇİYOR”

Türkiye Cumhurbaşkanlığı himayelerinde AK Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un girişimleriyle Avrupa ve ülkemizde bir ilk olarak hayata geçirilen İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde sona gelindi.

ELAZIĞLI İŞADAMI UĞUR’A KIRGİZSTAN TÜRKİYE DOSTLUK ÖDÜLÜ

Kırgizistan Fahri Konsolosu Elazığlı Beta Şirketler Grubu Başkanı İşadamı Yusuf Uğur, İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Ve İpekyolu Yayın Grubu Tarafından Düzenlenen Uluslararası 15. İpekyolu Yılın Altın Adamları Ödül Töreninde Kırgizstan Türkiye Dostluk Ödülünü Aldı.

ERDOĞAN’A RAĞMEN DSİ’NİN LOJMAN LÜKSÜ

TEKRAR TEKRAR SÖKÜLÜP YAPILAN DUBLE YOLLAR, HİÇ BİR AMACA HİZMET ETMEYEN VE ÖNEMLİ HARCAMALAR YAPILAN KONSER VE FESTİVALLER, İSDİHDAMA HİZMET ETMEYEN AMA BÜYÜK BİR BAŞARI GİBİ LANSE EDİLEN İPEKYOLU PROJESİ, KAMUDAKİ LOJMANLARI SATMA KARARINA RAĞMEN DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN MEVCUT LOJMANLARI YIKARAK YERİNE DAHA LÜKS LOJMANLAR YAPMASI GİBİ FANTAZİ PROJELERE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN VETO GELMESİNE RAĞMEN,BÜROKRASİ BU KARARLARA DİRENMEYE DEVAM EDİYOR.