Işçi Alımı Haberleri

Işçi Alımı Haberleri

Milletvekili Erol'dan İşçi Alımı İle İlgili Açıklama

Milletvekili Erol: "İşe alım sürecini herhangi bir parti ayrımı gözetmeden yürütmek, hemşerilerimizin kamuda hakkaniyetli bir şekilde istihdamını sağlamak biz siyasetçilerin işsizliğin en büyük problem olduğu Elazığ’da hemşehrilerimize borcumuzdur."

Milletvekili erol, Torpili Olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim

Elazığ’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daimi işçi alımı yapılacağını kamuoyunun bilmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Elazığ'da 11 sürekli işçi alacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2021 yılı işçi alımı kapsamında Elazığ'da toplam 11 sürekli işçi alımı yapılacak.

6 bin TL’ye çalışacak eleman bulamıyorlar

Elazığ'da bir döner işletmesi, 6 bin TL maaş ile çalışacak motorlu kurye bulamazken, paket servislerini iş yeri sahipleri götürmeye başladı.

MSB 2526 İşçi Alacak

Millî Savunma Bakanlığı iş yerlerinde çalıştırılmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca 02.07.2021-06.07.2021 tarihler arası daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu.Türkiye Geneli 2536,Elazığ için 30 kişi kontenjan açıldı.

Elazığ’da Sağlık Alanında 41 Kişiye İş İmkanı

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde 14 bin kişi olmak üzere noter kurası ile sürekli işçi alımı yapacak. Bu alım Elazığ’da ise 41 kişi olacak. Başvurular 26-30 Mart tarihleri arasında İşkur üzerinden online kullanıcı girişi, E-devlet ve Alo 170 üzerinden yapılacak.