Karma Oda Başkan Adayı Haberleri

Karma Oda Başkan Adayı Haberleri

Karma Oda Başkan Adayı Salih Satıcı  'Herkes Kendi İşini Yapsın'

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı, Ulusal marketler ve bazı AVM’lerin kırtasiye ürünleri satmasına tepki göstererek herkesin kendi işini yapması gerektiğini söyledi.

Karma Esnaf Odası Seçimlerinde Önemli Birliktelik

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı ve Karma Esnaf Odası esnaflarının yakından tanıdığı ve geçen dönem başkan adayı olan ve 2 oyla seçimi kaybeden  İlhan Cömert tek liste ile seçime gidecek.

Esnafımızın Kökleşmiş Sorunlarını Var

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı, esnafların kökleşmiş sorunları olduğunu dile getirerek odasına kayıtlı esnafların yaşadığı sorunları projeleriyle çözeceklerini söyledi.

’’ESNAFIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR’’

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Oda Başkan Adayı İlhan Cömert Elazığ Esnafının çıkar ve menfaatlerini gözetmeyen bir anlayışla yıllardır yönetildiğini,bu dönem Elazığ esnafının bu gidişata son vereceğini söyledi.

DEĞİŞİM ŞART

Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Karma Oda Başkan Adayı İlhan Cömert Esnaf Odasında değişimin şart olduğunu, Esnafın sorun ve sıkıntılarının çözülmediğini belirterek misyonunu ve vizyonunu yitirmiş bir Oda’nın her geçen gün esnafa zarar verdiğini ifade etti.

’’MAKAMIN SALTANATA DÖNÜŞMESİNE KARŞIYIZ’’

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Oda Başkan Adayı İlhan Cömert Esnaf Odasında değişimin şart olduğunu,Esnafın sorun ve sıkıntılarının çözülmediğini belirterek misyonunu ve vizyonunu yitirmiş bir Oda’nın her geçen gün esnafa zarar verdiğini ifade etti.