Kubar Haberleri

Kubar Haberleri

Elazığ’da uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Elazığ'da jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 129 kök kenevir bitkisi ve 250 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.

Elazığ’da el çantasında 2 kilo 150 gram esrar ele geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda el çantası içerisinde 2 kilo 150 gram kubar esrar maddesi ele geçirilirken, 1 şüpheli gözaltına alındı.

Elazığ’da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'ın Palu ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 457 kök kenevir bitkisi ile 470 gram kubar esrar ele geçirildi.

Elazığ’da jandarmadan zehir tacirlerine eş zamanlı operasyon

Elazığ'ın Palu ilçesinde düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 27 kök kenevir bitkisi ile 200 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Elazığ’da kenevir eken şüpheli yakalandı

Elazığ’da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada yasadışı kenevir ekimi yapan şüpheli, yakalanarak gözaltına alındı. Operasyonda, 67 kök kenevir bitkisi, 5 gram kubar esrar, 2 adet ruhsatsız tabanca ve tabancalara ait 65 adet fişek ele geçirildi.

Elazığ’da yolcunun üzerinden 2 kilogram kubar esrar çıktı

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonda 2 kilogram kubar esrar ele geçirildi.

Elazığ’da Araca Zulalanmış Vaziyette 1 Buçuk Kilo Esrar Ele Geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, araca zulalanmış vaziyette 1 kilo 500 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Zehir tacirlerine operasyon, 17 kilo esrar ele geçirildi

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada 3 şüpheli tespit edilerek yakalandı, 17 kilogram kubar esrar ile çok miktarda hint keneviri ele geçirildi.

ZEHİR TACİRLERİNE ŞAFAK BASKINI

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ilimiz genelinde uyuşturucu madde satışı yapan ve torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarının tespitine yönelik olarak yapılan planlı çalışmalar süresince; sokak satıcılarından uyuşturucu madde satın aldıkları belirlenen 30 şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Kullanmak Suçundan adli işlem yapılmış ve yapılan aramalarda 20 gr kubar esrar, 4 gr toz esrar, 1 gr metamfetamin, 61 adet ecstasy hap ve bir miktarda kokain maddesi ele geçirildi.

JANDARMA'DAN SUÇ ÜSTÜ

Palu'da Jandarma ekiplerinin zehir tacirlerine yönelik operasyonda 313 kök kenevir bitkisi, 10 gr. Kenevir bitkisi tohumu ve 1 paket kubar esrar içiminde kullanılan sargı kağıdı ele geçirildi.

UYUŞTURUCU KULLANMAKTAN 6 KİŞİYE İŞLEM YAPILDI

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ilimizde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak 16 Mart 2020 tarihinde yapılan çalışmalar sırasında, uyuşturucu kullandıkları belirlenen 6 şahsa Uyuşturucu Madde Kullanmak Suçundan işlem yapılmış olup yapılan üst aramalarında 14 gr toz ve 38 gr kubar esrar maddesi ile bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

Uyuşturucu İle Mücadele Çalışmaları

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, ilimizde meydana gelebilecek uyuşturucu madde ticaretinin önlenmesine yönelik olarak 20.01.2020 tarihinde yapılan çalışmalarda; ilimiz Merkezinde Uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen Z.M. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada 384 gr toz esrar, 13.05 gr Kubar esrar, 38 gr esrar tohumu, 190 adet hint keneviri bitkisi geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak Z.M. gözaltına alınmış olup tamamlanan işlemlerinin ardından 20.01.2020 tarihinde Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

Uyuşturucu İle Mücadele Çalışmaları

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerimize bağlı Motosikletli Polis Timleri tarafından Elazığ – Diyarbakır yolu güzergahında gerçekleştirilen Asayiş Sabit Yol Uygulaması esnasında şüpheli görülen bir araçta yapılan kontrollerde 4.400 gr kubar esrar maddesi ele geçirildi.

JANDARMADAN ESRAR OPERASYONU

Elazığ il jandarma komutanlığı ekipleri yaptıkları istihbari çalışmalar neticesinde Palu ilçesi Kırkbulak köyü kırsalında yapılan operasyonlarda Bin 226 kök keneviri ve 13 kilo kubar esrar ele geçirildi.

JANDARMA'DAN BAŞARILI UYUŞTURUCU OPERASYONU

Elazığ'da jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda 22 kilogram kubar esrar ile 46 bin 574 kök hint keneviri ele geçirilirken, 4 şüpheli de gözaltına alındı.

EVİNDE UYUŞTURUCU YAKALANAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Elazığ’ın Kovancılar ilçesi Pınartepe köyünde Jandarma ekipleri tarafından bir evde yapılan aramada 4 kilo kubar esrar ele geçirildi. Bir şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.