Mehmet Kangal Haberleri

Mehmet Kangal Haberleri

Deva Partisi İl Başkanı Kangal'dan Cemevi Ziyaretleri

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet KANGAL ve Parti yönetimi ile birlikte, Elazığ'da Fevzi Çakmak Cemevi Başkanı Müslüm KEŞKEK ve Yıldızbağları Cemevi ve Kültür Merkezi başkanı Sn Cafer YEŞİL'i ziyaret etti.

Deva Partisi İl Başkanı Kangal Gazetemizi Ziyaret Etti

Elazığ Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Mehmet Kangal ve Yönetim kurulu üyeleri medya ve reklam kuruluşumuzu ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundular.

Kangal:"Ak Parti Kendini Devlet'ten Üstün Göremez

Elazığ Valiliği bünyesinde yapılan İl Koordinasyon toplantısının yankıları devam ediyor. İktidar partisi ile Valilik Makamı arasındaki tartışmaya DEVA Partisi de dahil oldu. Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, “Ak Parti kanadından, tüm devlet geleneklerini ve siyasi nezaketi hiçe sayan talihsiz bir açıklama gelmiştir.” dedi.

Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Yönetimi ve Merkez İlçe Yönetimi, İl Başkanı Av. Mehmet KANGAL'ın öncülüğünde Abdullah Paşa Muhtarı Yavuz KÖSE'yi ziyaret etti

Deva Partisinin ziyaretleri devam ediyor

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Teşkilatı  İl Başkanı Av. Mehmet Kangal öncülüğünde Akpınar Mahallesi Muhtarı Raif ACAR ve Akpınar Mahallesi esnafları ziyaret etti

Deva Partisi İl Başkanı Av.Mehmet Kangal;İsrail Terör Devletidir

Deva Parti Elazığ İl Başkanı Av.Mehmet Kangal terör devleti İsrail’in Mescidi Aksa’ya yönelik düzenlediği pervasız saldırıya tepki gösterdi.

DEVA PARTİSİ ELAZIĞ İL BAŞKANI KANGAL İSTİFA SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Deva Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine atanan Av.Mehmet Kangal yazılı açıklamada bulunarak Murat Dağhan'ın istifasının ardından değerlendirmede bulundu.