Metin Levent Yıldız Haberleri

Metin Levent Yıldız Haberleri

Çemişgezek'te Organize İşler

Tunceli Valiliği’nin 629 Bin TL değer biçtiği arsa ve üzerindeki yapı ile sosyal donatılar, Çemişgezek Belediyesi ve Esnaf odasının 150 bin TL değer biçmesi sonucu Çemişgezek Kaymakamlığı tarafından 160 Bin TL’ye ihaleye giren tek kişiye satıldı. Kamu yararı ve şeffaflık ilkelerinin olmadığı tespit edilen ihale mahkeme tarafından iptal edildi.

İdeolojik Körlüğün Hizmet Düşmanlığı

ÇEMİŞGEZEK İLÇESİNDE 2018 YILINDA GÜRSEL EROL TARAFINDAN YAPILAN VE HALKIN BÜYÜK TAKDİRİNİ KAZANAN PARK, AK PARTİLİ BELEDİYE TARAFINDAN TADİLAT YAPILIYOR GEREKÇESİ İLE SÖKÜLDÜ VE TABELASI İNDİRİLDİ.

ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANINA HAPİS CEZASI

Tunceli’ye bağlı olmakla birlikle birçok ticari, siyasi ve sosyal ilişkilerle ilimize yakın durumda bulunan Çemişgezek ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız’ın, yaptığı usulsüz ruhsat nedeniyle hakkında verilen görevi kötüye kullanmaya yönelik beş aylık hapis cezası ve hak yoksunluğu cezası Yargıtay 9. Ceza Dairesi tarafından onandı.

ÇEMİŞGEZEK AK PARTİ’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI METİN LEVENT YILDIZ OLDU

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti Çemişgezek’ten 2004-2014 yılları arasında iki dönem Belediye Başkanlığı görevi yapan Metin Levent Yıldız’ı aday gösterdi.2014 Yerel seçimlerinde aday olmayan ve siyasete Ankara’da devam eden Yıldız’ın tekrar aday gösterilmesinde İlçe halkının yoğun teveccühlerinin olduğu öğrenildi.