Milletvekili Haberleri

Milletvekili Haberleri

Milletvekili Metin Bulut Haftasonu Vatandaşların Sorun Ve Sıkıntılarını Dinleyecek

Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından hafta sonu vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla başlatılan programda Metin Bulut yer alacak.

Milletvekili Erol’dan Öğretmenler Gününde Şık Hareket

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fiziksel engelli öğrencisini kucağında taşıyan öğretmenin ‘Öğretmen Günü’nü kutlarken, öğrenciye ise akülü araç hediye etti.

Milletvekili Gürsel Erol Elazığ'ın Sorunlarını Plan Bütçe Komisyonunda Anlattı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını ve vatandaşların merak ettiklerini İçişleri Bakanlığı Plan Bütçe Komisyonunda Bakan Süleyman Soylu’ya anlattı. 

Demirbağ:Açıklamam Çarptırılmıştır

20 Kasım Cumartesi Günü Ak Parti Elazığ İl Başkanlığında yapılan halk günü toplantısında Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'ın yaptığı açıklamalar ulusal medyada gündeme getirilmişti. Vekil Demirbağ yaptığı açıklamanın çarpıtıldığını söyleyerek tekrardan açıklama yaptı.

Elazığ Bir Okul Daha Kazandı

Elazığ'da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan birçok okul yıkılmıştı. CHP ELAZIĞ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi okul yapma kararı almış ve Elazığ’da protokol imzalanmıştı. 

Ercan 'İyi Parti'nin Yükselişi Devam Edecek'

İş insanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Genel Başkan Meral Akşener'in Bingöl ve Elazığ'da hakla buluşma programları ve ziyaretlerinin oldukça yoğun, verimli ve partilerinin halkın umudu olma yolunda yükselişini devam ettirdiğini göstermesi açısından başarılı olduğunu kaydetti.

Milletvekili Gürsel Erol” Deprem sonrasında vatandaşların yaşadığı mağduriyetler ve belirsizlikler devam ediyor

Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği  Bakanlığı bütçe görüşmelerinde söz aldı.

Misafirlikten Ev Sahipliğine

Başak MERAL GÜNDÜZ/Türkiye'den Almanya'ya iş gücü göçünü öngören anlaşmanın 60'ıncı yıldönümü etkinliklerle kutlandı. Süreç, acısıyla tatlısıyla önemli hatıralar bıraktı. İlk kuşak misafir işçilerin çocukları, torunları, işveren, bilim insanı, avukat, doktor ve milletvekili ve iş insanı oldu.

Şehit aileleri ve gazilerden İYİ Partili Türkkan’a tepki

Elazığ'da gaziler ve şehit aileleri, Bingöl'de şehidin ağabeyine küfreden İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'a tepki gösterdi.

Milletvekili Erol " İzmir ile Elazığ arasındaki gönül bağı devlete, vatana ve millete olan bağlılık ve sadakat ile Fethi Sekin şehidimizdir"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Ege ELDERFED’in düzenlediği Elazığ yöresel ürünler ve lezzet fuarında konuştu.

'Haddinizi Bileceksiniz'

Siyaset dili, tarzı ve üslubu ile farklı bir Milletvekili profili çizen Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sınır ötesi tezkereye Hdp İle Birlikte “Hayır” oyu veren Partisinin tavrına rağmen Hdp’ye yönelik sert çıkışı ile takdir topladı.

AK Parti’li Usta: “Bu ülkede AK Parti iktidarıyla birlikte insana insan olduğu için değer veren bir anlayışa geçildi”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, 'Şunu unutmamalıyız bu ülkede AK Parti iktidarı ile birlikte insana insan olduğu için değer veren bir anlayışa geçildi. Dili, dini, ırkı ve mezhebi ne olursa olsun hiçbir ayrıma uğramaksızın herkesin her türlü hizmetten faydalanabilmesi için elimizden gelen çabayı azami şekilde gösteriyoruz' dedi.

Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'dan '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' Konuşması

Elazığ’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gerçekleştirilen tören ve etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ın ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mesajı

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, tarihte eşine az rastlanan kahramanlık destanıyla İstiklaline ve istikbaline sahip çıkan Aziz Milletimiz, geçmişte olduğu gibi günümüzde de birlik ve beraberliğini koruyarak birbirine daha sıkı bağlarla bağlanmış bir Millet olarak, Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 98’inci yıldönümünü coşkuyla kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz" dedi.

Vekil Sermin Balık'ın Muhtarlar Günü Mesajı

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık Muhtarlar gününü kutladı.

Milletvekili Erol ve İl Başkanı Duran Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve CHP ELAZIĞ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti.

Yıkımlar İçin Suç Duyurusu

Elazığ deprem araştırma raporu Tbmm’de görüşüldü. Hiç bir Ak Partili Milletvekilinin genel kurulda bulunmadığı görüşmelerde söz alan Chp Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Milletvekilleri ve İl Başkanı Şerefattin Yıldırım’ın da rahatsızlık duyduğunu ifade ettikleri usulsüz yıkımlar konusunda suç duyurusunda bulundu.

Gürsel Erol'dan Elazığ'a Müfettiş Görevlendirilmesi Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, İçişleri Bakanlığı’ndan Elazığ İl Özel İdare ve kamu kuruluşları tarafından yapılan yıkım ihalelerindeki usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme yapılmak üzere müfettiş görevlendirilmesi talebinde bulundu.

Siyasilerin Bakan Trafiği

İlimiz Milletvekilleri ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın Ankara temaslarından müjdeli haberler geliyor.

CHP’li vekil Erol: Bundan sonra Elazığ’da farklı bir siyaset dili oluşturacağız”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, dün gerçekleşen CHP İl Örgütünün olağanüstü kongresine ilişkin parti binasında basın toplantısı yaptı. Kongrenin demokratik bir ortamda geçtiğini belirten Erol,” Bundan sonra Elazığ’da farklı bir siyaset dili oluşturacağız” dedi.

CHP Heyeti Okul Yapımı İçin Elazığ’da

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan birçok okul yıkılmıştı. Kentte yaşanan okul sıkıntısını çözmek adına CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un talebi üzerine CHP’li İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri kentte okul yapma kararı almıştı. Bugün, İzmir Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı başkanlığındaki heyet, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte okul yapımı için incelemelerde bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Elazığ'a Okul Yaptıracak

Elazığ Milletvekili Gürsel EROL’un girişimleriyle İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyesinden sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi de Elazığ’da okul yapma talebini Elazığ Valiliği’ne iletti.

Elazığ'a Okul Yaptıran İBB'Ye Vekil Erol'dan Teşekkür

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, 24 Ocak depreminde hasar gören okullar yerine tam donanımlı bir okul yapacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İBB Başkanı Ekrem İMAMOĞLU’nun talimatlarıyla İBB meclisine sunulan Elazığ’da okul yapma önergesi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi. Kararın ardından EROL, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisindeki tüm partilerin grup başkanvekillerini telefonla arayarak Elazığ halkı adına teşekkürlerini iletti. Ayrıca EROL, 342 kişiden oluşan İBB meclis üyelerine bir teşekkür mektubu yazdı.

Vekil Erol'dan Japon turiste ziyaret

Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Sivrice'de kamp yaparken bacağından bıçaklanan Japon turisti ziyaret etti.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan İmamoğlu'na teşekkür

CHP Milletvekili Gürsel EROL'un girişimleriyle, Elazığ depreminde yıkılan bir okulun yerine tam donanımlı yeni okul yapma kararı mecliste kabul edildi.

'Kimse Ben Yaptım Oldu Diyemez'

Gazetemizin geçtiğimiz Hafta “Çivisi Çıkmış Şehir” Manşetiyle verdiği usulsüz ve ihalesiz yıkımlar Meclis Gündemine taşınıyor. Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'daki yıkımlarla ilgili Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un cevaplaması istemiyle Soru Önergesi verdi.

Oğuzhan Demir'in Acı Günü

Önceki dönem MHP Elazığ İl Başkanı ve aynı zamanda geçmiş dönem MHP Elazığ birinci sıra Milletvekili adayı olan Oğuzhan Demir’in babası vefat etti.

Milletvekili Erol’dan Rektör Göktaş’a tepki

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Fırat üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Erol :İhalesiz yapılan yıkımların takipçisi olacağız

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, TBMM’de 24 Ocak depremi sonrası Elazığ’da ağır hasarlı binaların yıkımlarının usulsüz yapıldığı iddialarına ilişkin soru önergesi verdi.

Milletvekili Erol'dan İşçi Alımı İle İlgili Açıklama

Milletvekili Erol: "İşe alım sürecini herhangi bir parti ayrımı gözetmeden yürütmek, hemşerilerimizin kamuda hakkaniyetli bir şekilde istihdamını sağlamak biz siyasetçilerin işsizliğin en büyük problem olduğu Elazığ’da hemşehrilerimize borcumuzdur."